Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

zadní tlumiče 406


papousek

Recommended Posts

Ahoj,

tak jsem zjistil že asi budu muset vyměnit zadní tlumiče u 406 Break, protože se vyklepal/vybouchal píst v tlumiči, a když tlumič se natahuje nebo vytahuje, tak to dost nepříjemně bouchá. Nechal jsem si udělat test tlumičů, ale tam mi řekli že jsou tlumiče dobré ještě na 70-75%, ale tento typ závady se asi nedá poznat na testu tlumičů, protože tlumič normálně funguje ale jen k tomu ještě navíc bouchá. K tomuto jsem se chtěl zeptat co by jste na 406 Break doporučili za zadní tlumiče, někde tady ve starších příspěvcích se dost vychvalovali Kayaba, teď tam jsou namontovaný Monroe Reflex (kapalinový).

Děkuji

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zásadní rozdíl je v tom, že Kayaba je japonská prvovýroba a ostatní klasický aftermarket. Navíc na 406 Break zadní Kayaba stojí 2500 Kč jeden, což mi přijde u relativně drahýho a novýho auta hodně příznivý, takže bych asi neváhal.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

včera jsem koupil taky ty kayaby (plynokapalinový) za 1760 1ks v autoštangl. Jinak na www.autobenex.cz je katalog kayaby, tam si muzete najit kat.cislo tlumice a na www.autostangl.cz se muzete podivat kolik stoji a jestli je maj na sklade - super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...