Jump to content

zadní náprava


Libor
 Share

Recommended Posts

Zkusenost zrovna nemam, ale u torznich tyci je jedna moznost. Osa napravy by mela byt uchycena pres tisicihran ktery lze pootocit dle libosti. Staci JEN rozebrat. :) Sam mam na 205 torzni tyc a uz treti napravu ;) a muzu potvrdit, ze kazda je jinak vysoka a tuha. Zkus se zeptat v nejakym servisu.

Uz jsem je nasel :)

*************************************

Autoservis Kačírek v Příbrami IV, Obecnická 364 provádí renovace zadních náprav. Není třeba vozit demontovanou nápravu, opravu provedeme přímo zde a Vy za 3hod. odjíždíte! Na práci i nápravu dáváme záruku 2 roky. Modely 405 a Partner za 6.500 Kč, modely 106, 205, 306, 309 za 5.500 Kč. Otevřeno po - pá od 8-16hod. Tel: 0306-637 401.

***************************************

Makovice

[Editováno 8/15/02 makovice]

Link to comment
Share on other sites

Všechno se dá udělat doma. Ale jsou věci, do kterých ze zásady nelezu, a zadní náprava je jedna z nich. Jasně, je jednoduchá, až primitivní, nic na tom není. Stačí stahovák a běžné nářadí. Ale mě ani nehne, abych se přetahoval s nějakou blbou tyčí, co je napružená jak sviňa. Počítej s tím, že abys to dostal zpátky, budeš potřebovat dva lidi a tak třímetrovou rouru... a pak taky trochu štěstí, aby ti to nevylítlo a nenamlátilo vám to.

Jinak, jednu zadní nápravu jsem kdysi nechával dělat v Praze - Radotíně u Patery, za 3.500,-, už je na ní dalších cca 40tis. km, a v pohodě.

Link to comment
Share on other sites

Taky jsem se na to ptal kamose, kterej mel 405 a ten rikal, ze vzdycky pred srazem akorat vlez od auto, otocil sroubem a proste to snizil ..... Jenom jsem na ty 306 neprisel na to, kde ten sroub je :mad:

Link to comment
Share on other sites

Autoservis Kačírek v Příbrami podle nejnovějších info-ráno jsem tam volal-nedělá 106. POMOC! :-) Můj mazlík (106 Rally 1,4 1994)dostal ránu na PZ kolo,kde s tím něco udělají za rozumný peníz? - asi ohnuté rameno,auto je pojízdné,tahne ke straně,kolo je hnuté cca o 1cm.

Link to comment
Share on other sites

Join the conversation

You can post now and register later. If you have an account, sign in now to post with your account.

Guest
Reply to this topic...

×   Pasted as rich text.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

 Share

  • Recently Browsing   0 members

    • No registered users viewing this page.
×
×
  • Create New...