Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Sestavení zadních bubnových brzd


Honzin

Recommended Posts

Nemáte někdo schéma nebo fotku uspořádání sestavení štelováku zadních bubnových brzd? Myslím to udělátko, kterým se přes díru od šrubu šteluje rozpětí obložení.

Asi když jsem vyměňoval pakny tak jsem to blbě poskládal a pořád se mi povoluje ručka. Podařilo se mi docílit toho, že ten aretační pružný plech je nad ozubeným kolečkem a to se asi pomalinku pořád povoluje. Nevím si rady s tím dílem do L, který má asi přitláčet pružinu, nijak mi tam nesedí.

Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky moc, myslím přesně toto. Ale moc moudrý z toho nejsem. Asi to mám sestavené stejně, ale pak nechápu, jak to má fungovat:

Mezi tělem co je na něm nanýtovaný ten pružný plech (ten rozpěrný váleček s dírou) a našroubovaným ozubeným kolečkem je na závitové kulatině nasunutý takový malý plech do L a konec toho elka je podsunutý pod tím pružným plechem a nadzvedá mi ten plech tak, že nedosedá na to ozubení, aby ho aretovalo. To tak má být? Na co pak tam je? Nebo ho mám jenom nějak špatně vyhlý?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

nějak jsem to nezkoumal ale pokud zabrzdíš pedálem a je velká vůle tak by se mělo samo nastavit,proto jsem po kontrole brzd musel xkrát našlapat aby se seřídily,čili nastavila vůlemezi čelistmi a bubnem.Je teda slyšet zezadu takové cvakání./Jak na to strana 255/

ještě zde jak to je

post-0-14109599995893_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 let později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...