Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Koncovka řadící páky - co na to říkáte?


Kamart

Recommended Posts

Původně zaslal: aaischa

moc pěkná, by s mi líbila taky, to já mam taky pěknou do ruky ale je litinová, takže v zimě řadit je o upadnutí tlapy :D páku bych nikdy nezkracoval, miluju dlouhý páky :D zařadim všecko na poprvé jen ta jednička někdy vypadne :( ale i na to už mam grif, už sem si užil bejt za soudruha co na zelený čeká co bude páč mu to vypadlo :bacha

tak se pochval, litinovou jsem ještě neviděl :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

Původně zaslal: aaischa

moc pěkná, by s mi líbila taky, to já mam taky pěknou do ruky ale je litinová, takže v zimě řadit je o upadnutí tlapy :D páku bych nikdy nezkracoval, miluju dlouhý páky :D zařadim všecko na poprvé jen ta jednička někdy vypadne :( ale i na to už mam grif, už sem si užil bejt za soudruha co na zelený čeká co bude páč mu to vypadlo :bacha

tak se pochval, litinovou jsem ještě neviděl :super

je spíš příjemná do ruky než na vzhled, nu tak ju, ale vypada to jak tvrdej tuzing :D ale do ruky mi sedí krásně

post-0-14109600191051_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

je spíš příjemná do ruky než na vzhled, nu tak ju, ale vypada to jak tvrdej tuzing :D ale do ruky mi sedí krásně

Vypadá zajímavě:super možná bych ji dal nějaký lak ale to už záleží jak je laděný interiér celkově ;)

To je kupované nebo dělané?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

je spíš příjemná do ruky než na vzhled, nu tak ju, ale vypada to jak tvrdej tuzing :D ale do ruky mi sedí krásně

Vypadá zajímavě:super možná bych ji dal nějaký lak ale to už záleží jak je laděný interiér celkově ;)

To je kupované nebo dělané?

moje auto je stylem co dům dal, nebo spíš co peugeot club dal, :D kdyz nekdo neco recykloval tak odebírám :) za odvoz nebo nějakej drobnej viz: repraky nepasovali velikostne tak sem si je tam dodelal a udelal z lina to kolem, neřešim to, levej predni ten kus zeleza tusim ze blatnik se loupal jak no tak sem to vzal barvou este je vidat jak to do druhy dne trosku steklo a vypada to dosti mno zas mi to nikdo nebude snad kradst :D ja se za to nestydim :)

bude nejspis kupovana ale me nestala nic

[upravil dne 19.4.2008 aaischa]

post-0-14109600192147_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

takze se vlastne ridis heslem auto ma slouzit cloveku a ne clovek autu ze? Na druhou stranu ušetříš hromadu peněz :D

no jasně tohle bych nezachranil, jak sem uz parkrat ruzna napsal chtel sem 205 ku nebo fiat tipo, tipo mi odřekli na posledni chvili mel sem celkem pekne zachovalej kousek dohodlej, 205ky kdyz sem zavolal byly dycky prodaný :( tak sem pak našel za pár tisíc tohle, volám, chlapík že co nejdřív prodat že zájemců je dost, tak druhej den hned po škole vyjíždim vlakem z prahy do sušic, nejdřív sem se dosti zlek :D nu ale za tu ceny se na to juklo, jelo to brzdilo to , nečadilo, startovalo za studena, zas tak nikde nic neteklo tak se podepsala smlouvička že se auto prodava tak jak leží a běží :D a bylo moje :) zadni naraznik sem musel doma vrtat a prisroubovavat aby neupad, jeden prah ma asi 3 diry ale neni to tak hrozny je to zamatlany, oba prahy odrbany a znova nabarveny hameritem, drzej zatim pekne i vuci kaminkum, to samý čekalo kufr kerej byl hruznej ale ne skrz, spodek auta taky dostal v dost mistech novou barvu, celej předek auta vůbec nelícuje, auto je stříklí doma nejakou červenou kdovi pred kolika lety, podtim je vsade cely bílý :D nesel otvirat zadni kufr, nesvitily zpětný světla pri zarazeni zpatecky, zadni mlhovka taky ne, predni byly pripojeny k dalkovkam prostě mazec, no ale ted už slouží dobře :) sedim v autě ne venku tak sem spokojenej :) jednou tu někdo prones výrok že si mam založit téma aaischa opravuje svůj vrak a tam cpát všecky svoje dotazy nebo mi to tu bude mazáno :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kamart

podle toho co pises to vypada ze predchozi majitel nebyl zrovna moc inteligent co?:(

nu podle TP bylo auto dovezeno v 93 z francie, prihlaseno zaplaceno clo, pak papiry hozeny do depozitu, pak znova za par tejdnu prihlaseno a od ty doby ho mel majitele kerymu je teď podle rodnýho čísla co je napsaný v techničáku 70 LET, pak to dostal nekdo nejspis z rodiny stejny prijmeni adresa kopusicek dal kerymu bylo tak 40 tak nevim no ale zadní náprava je tuhá nafest vrže ale nepruží, je to tak 2 cm nahoru dolu, předek je téměř jak bez tlumičů, takkže je to jak kostitřas ale mě to neva, jezdí , jezdí... stačí pod zadní sedačkou byly střepy, skla v autě na boku nejsou dvě stejný značky takže to bylo měněný... kdoví co bylo...

pak ho na tri tejdny koupil nejakej chlap chtel s tim vozit picu ze to mel do firmy ale zahy ho prodával s tim ze mu na dvore staly nejaky dalsi 4 stejny auta ze je prej mel zalevno no co bylo to trosku divny ze tak rychle pryc ani to na sebe neprihlasil tak sem dostal plnou moc minuly majitele, stavajiciho majitele, dalsi prekvapko bylo v TP typ motoru: 1.8OHC takže sem pak lital este po uradech kde me posilali od certa k dablu ale nakonec diky jedny hodný pani sem dopad dobře a v TP to opravili podle vysledku evidenčky kde jeden hodnej starší pán nechal napsat že číslo motoru sedí jen je jinej typ...

[upravil dne 19.4.2008 aaischa]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kamart: když ti řeknu, kam mě to moje auto za posledních 6 let dovezlo, a kde jsem díky němu mohl být (ač bych se tam možná dostával komplikovaně jinak). Prostě, mě se vyplácí. Sice vypadá, tak jak vypadá...

... ale vlastní auto je o svobodě, a o tu jde, řekl bych, především.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...