Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bouchání ze zadu


mora

Recommended Posts

Judes: a co by se na tom změnilo, kdybych to koupil za draho? Jinak C5 jsem koupil za tu samou cenu, vyměnil jsem jen zadní koutoče a desky, jeden čep, rozvody a náplně a to auto je úplně někde jinde, než tenhle Peugeot.

 

Wing: po nárazníku a výztuhách jsem šel, trochu to pomohlo, připáskovat lanovody taky trochu pomohlo a seřídit dorazy víka kufru a nové tyčky stabilizátoru taky, ale pořád tam prostě něco bouchá a nejhorší je, že i zepředu. Zlatej hydro podvozek na Citroenu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi jo, ale že by se mi chtělo měnit všechny čtyři... No nic jiného mi nezbyde.

 

Ale co mi pořád nejde do hlavy, je, že frekvence toho bouchání není stejná jako ty nerovnosti na silnici. Kdyby to byly tlumiče nebo něco odpruženýho na nápravě, tak to bude bouchat podle toho jak projedu díru nebo nerovnost, ale tohle je jako by něco mlátilo v kastli, ale blbě se to popisuje. Ta rána se ozve jakoby se zpožděním a nepravidelně vůči tomu jak kmitají kola.

Upraveno uživatelem autocross
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj všem,

já včera lehnul pod zadní nárazník a zjistil jsem, že bouchání způsoboval kabelový svazek od parkovacích senzorů - byl vypadlý ze svých držáků v nárazníku.

Třeba to někomu pomůže...

Upraveno uživatelem jardas
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...