Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Bouchání ze zadu


mora

Recommended Posts

caute, k tomu buchaniu mal som tento problem asi rok, uprimne uz ma to tak J****** ze som rozobral skoro vsetko co sa v kufri dalo rozobrat sklopil som sedadla a nechal otca soverovat ze odkial ten buchot vlastne ide, slo to presne z rohu pri zadnych spolujazdcovych dverach ako sa vyklapa sedadlo, tak som ho dal na jamu a skusal vsetko mozne az kym som nedosiel na to ze je brzdove lanko, najlepsie si to overite tak ze si proste date auto na zdvihak alebo jamu, a pri kolese pokyvete tym lankom, je tam zevesene asi v troch okach ktore maju take platove vedenie ako na udici no a o to to presne cely rok trepalo tak som to pritahol stahovacimi paskami a od vtedy mam pokoj. do vtedy som skusal vsetko mozne, pozerali mi napravu tlmice vsetko no na nic sa nedalo prist, dufam ze to niekomu pomoze, bol to taky plastovy zvuk pri prechode nerovnostami tiez mi to nerobilo ked bolo auto zatazene ako tu niekto pisal, good luck!:papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mne buchalo v kufri plato v drazkach, tak som podlepil penovou paskou a tiez mi buchalo na lavej strane ta odkladacia skrinka v kufri, za tapacirou, je tam len nacvaknuta, tak som ju vybral, zrobil do zavity do plechu a prisruboval, uz je to ok, akurat to plato sa sem tam ozve, ale na nasich cestach sa ani necudujem, ze nieco sem tam klepne :D a aj som do istoty oblepil ten U drziak na skle piatych dveri a aj to pomohlo :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Taky s tím trochu bojuju - to bouchání z kufru mám jen na větších nerovnostech (hlavně když jezdím po městě) - na normálních silnicích je to OK - jak je to u Vás? Vypodložil jsem dorazy 5 - tých dveří, podložil jsem i plochy pod platem - je to lepší, ale stejně to je občas znát:myslim Mimochodem při jízdě po kostkách mi trochu začíná rezonovat i palubka:nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Díky - zrovna dnes jsem znovu zkoumal, co vše by mi mohlo vzadu dělat nějakej hluk - na tohle se mrknu taky;) O co to tam vlastně mlátí - nebo čím to bylo původně přichyceno, že se takhle uvolní?:myslim
:prichytené to nieje ide to cez tie dve objímky a držák búcha to na objímkach sú umelé keby mali aspoň gumené púzdro ale nič hlavne tam to búcha pohýb stým a počuješ to:papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...