Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Plastový kryt motoru 307sw


ptuhacek

Recommended Posts

Prosím Vás, mohli byste mi ti z vás, kdo má 307SW 1.6 benzín (možná i break a krátká verze) zjistit, zda máte pod motorem plastový kryt motoru. Já jsem na 95% přesvědčenej o tom, že tam u SW 1.6 je a že mi ho při opravě motoru nevrátili zpátky a zašantročili ho někam. Prosím o odpověď :(. Nerad bych se hádal neoprávněně. Díky.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Právě že koukal. Jenomže mi teď po další opravě v servisu tvrdí, že tam při této opravě ten kryt nebyl a od inkriminované opravy (před dvěma měsíci), kdy mi měnili čidlo hladiny oleje a museli k vůli tomu sundat nápravnici jsem motor neměl důvod prohlížet. A měl jsem zato, že je vše v pořádku. Ten spodní kryt není bez nahlédnutí přímo dolů k motoru až zas tak nápadný. Po této opravě (protože mi měnili olejové čerpadlo) jsem si motor prohlédl celý a praštilo mě do očí to, že se koukám na bílou zem.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Omlouvam se, neumim cist.... Myslel jsem ten kryt, co je na motoru.

Pod motorem kryt urcite je. Ja tam mam, nebo mel dva. Ten drazsi se mi odchlipl a ve snehu na horach jsem ho urval.....

V tvem pripade bude dost tezke jim dokazovat, zda tam ten kryt byl ci ne.....Novy bude asi palka a bez neho to taky jezdi....;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mimochodem, ptal jsem se ještě v jiném servisu a tam mi také tvrdili, že se pod benzinové motory 1,6 u 307 ten kryt nedává. Ale přitom na vystavené 307CC 1.6 ten kryt byl a na 307 krátké nebyl. Čert aby se v tom vyznal. Na naftě ten kryt je prý vždy.:mad:

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ten plastak sa tam nedava vzdy, neviem preco ale je to tak. Pripada my to ako sa kedy kto v peugeote vyspi. Do firmy sme kupovali 3 307 a prva ten kryt nemala, po tyzdni prisla druha a ta ho mala, tretia za mesiac ho zas nemala. Takze neviem. Ked sme ho chceli kupit tak pitali po nas 5800Sk, ale kamos to doniesol z polska presne to iste za1200Sk. Tri krat nepoviem ze to tie k...vy nekupuju tiez tam a potom to predavaju za tazke prachy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...