Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Partner 1,4i


martin_ppg

Recommended Posts

  • O 6 měsíců později...

Jaká je 1.4 nevím ale mám 2,0 HDi 66KW a s tím je to perfektní. Oproti Octávce 1,9 TDI 66kW je to trochu pomalejší tak 170-180 km/h akcelerace do 100 km srovnatelná spotřeba tak o 1l vyšší.

Jinak prostorově a pohodlím je to oproti Octávii nesrovnatelné z auta je perfektní rozhled a dokonce mi příjde i tišší.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

Jo, výkon 2.0 HDi 66kW je OK, ale ta spotřeba je horší než jsem čekal - mám už 20 000 Km najeto a z plné nádrže po Praze dostanu tak 550 - 650 km max. Jednou jsem dostal i 850, ale to bylo pří hodně minimalistickým stylu řízení po dálnici a i tak, při nejakých 60 litrů to pořád výchází í na nějakých 7l/100 Km!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Já jezdím s partnerem multispace 1.9 d, a je dost líné, po dálnici to drží tak 130, ale jak v kopci sundáte nohu z plynu, tak je konec. Jinak je to krásně pohodlný a prostorný autíčko, jen by to chtělo silnější motor, spotřeba je po 230 tis.najetých kilometrech asi7.2 l na sto

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 měsíc později...

V podstatě to samé co říká Vlas.

S tím rozdílem. že mám furgon (2 místa) rok 97, a je to světe div se 1.8D co se dávala do P205, výkon 43kW (1.9 má aspoň 51)... naložím 600 kg nákladu a to si asi dokážete představit, jak to jede...nejede:bojim spotřeba kolem těch sedmi, bez poruch po 200.000km-klobouk dolů:super ale na objajobu auta: když po pedálech rychle stepujete a bleskově řadíte a auto je prázdné, tak jede svižně-do 100 km/h

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Máme ve firmě 2 Partnery 1,4. Mají najeto asi 290 000 každý. Na jednom se začíná ozývat slabé klepání z motoru. Jezdí po dálnici i mimo, asi dost svižně, dlouhé tratě. Když mají chlapi před sebou 400 km, tak jedou, co to dá.

1,4 stačí na místní ježdění, rozvážku. Na intenzívní ježdění raději 1,6, ještě lépe asi HDi.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...