Jump to content
Sign in to follow this  
NBT

Sterace na 306

Recommended Posts

hlavně správnou délku, každý je jiný. Na zimu jsem dával silikonové gumičky z OBI, nepřimrzají, ale trochu šmudlaj a moc nevydržej. Jinak používám Bosch Twincam spoiler nebo Valeo, ale bohužel, cena je vysoká.

Share this post


Link to post
Share on other sites

Asi jsem tu za blba, ale chtěl jsem sundat řidičův stěrač, a nejde mi to - jak se to proboha dělá? Všechny stěrače na všech autech co jsem kdy měl mají plastový zobáček, který se zmáčkne a stěrač (tj. gumička s kovovou lištou s přítlaky) jde vysunout z toho kovového U, kterým je zakončeno ramínko. Ale tady (P-306 rok 1993) jsem nic takového nenašel... Nevěděl by někdo?

Share this post


Link to post
Share on other sites

Mozna tam mas uchyt jako je u 406ky (u 306ky r.v.95 to tak bylo). Kdyz se podivas vlastne na ten uchyt, je to takovy ramecek. Ten se musi OPATRNE nadzvednout do polohy 90ti stupnu. Kdyz by ti to neslo, zkus to necim prostriknout a rozhybat. O tom by ti mohl povypravet Sepp, ten s tim ma bohate zkusenosti:D

Share this post


Link to post
Share on other sites

Ideální jsou SWF z Elitu.Maj na sobě i indikaci,kdy je optimální (nikoli nutné) je vyměnit. Shity z OBI a dalších nebrat,protože jsou plastový a uloměj se dřív, než je namontuješ!

Share this post


Link to post
Share on other sites

Create an account or sign in to comment

You need to be a member in order to leave a comment

Create an account

Sign up for a new account in our community. It's easy!

Register a new account

Sign in

Already have an account? Sign in here.

Sign In Now
Sign in to follow this  

  • Recently Browsing   0 members

    No registered users viewing this page.

×