Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Vrakoviště na peugeoty pobliž Prahy nebo západních čechách


vidlak

Recommended Posts

Srazil jsem srnu a naboril predni pravej blatnik na 306 (sedan, 1996). Chtel bych koupit nejakej starsi, ale zdravej blatnik, kterej bych nechal nastrikat. Poradíte mi kde (treba vrakoviste) - Praha a okoli, popr Plzensko, Klatovsko. Kolik vlastne stoji novej a kolik chtej za tyhle starsi? diky

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Asi nejslušnější na novější auta je v Jesenici, když se vyjíždí na Jílový, kontakty najdeš v každé Annonci. Jenže nový stojí v ACI cca 1000 Kč, takže bych se na to vykašlal, protože co ušetříš na kusu připlatíš lakýrníkovi za kytování, když ta se zastav a vyřešíme to.

Rebik

Auto Vašenda

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

DAVAL JSEM PO HAVARCE DOHROMADY 406 a reknu ti, ze jsem videl rozdil mezi orginalem a neoriginalem. Ten pozink, jestli se omu tak u neoriganula da rikat stoji za... Proto ta cena. Slusnej blatak temer neposkozenej, jen s malym skrabancem jsem koupil v originalu za 2 litry. Lak stal 500,- vcetne kytovani v metle a vymenou zdarma. Myslim, ze se pokud to prohlidnes, tak ber origos nez nejakej neorigos.... Ale podivej se, aby to nebylo pobouchany, taky me nabizeli kde co! Kazdej to zkousi a vetsinou stahnes i cenu. Ja jsem pro originaly i kdyz ne uplne novy.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...