Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Nejede mi auto pomoooc


Maca_2

Recommended Posts

@re: motor uz naskoci byl spatne zastrceny konektor v relatku u pocitace, ale porad se nechova jak by mel, musim treba 2x, 3x startovat a pak mi treba kdyz zastavim na svetlech a chci se rozjet tak ma snahu chcipnout a neraguje na plyn az pak najednou vyrazi, takze moje priorita tedka je dat do kupy motor jen doufam ze v tom neutopim ranec a az bude slapat jako hodinky tak pak budu resit dalsi veci.

Bohuzel jsem v praze, ale pochazim z Ostravy.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Maca_2

@re: motor uz naskoci byl spatne zastrceny konektor v relatku u pocitace, ale porad se nechova jak by mel, musim treba 2x, 3x startovat a pak mi treba kdyz zastavim na svetlech a chci se rozjet tak ma snahu chcipnout a neraguje na plyn az pak najednou vyrazi, takze moje priorita tedka je dat do kupy motor jen doufam ze v tom neutopim ranec a az bude slapat jako hodinky tak pak budu resit dalsi veci.

Bohuzel jsem v praze, ale pochazim z Ostravy.

aha... to co popisuješ dělá rampa... něco podobného jsem taky měl... po výměně rampy, je vše ok...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

A da se nejak ta rampa promerit jestli je v poradku predpokladam, ze tam jsou civky a ty musi mit nejaky odpor takze kdyz bych vedel jaky a da jeden fous na privod od kabely z rozdelovace a druhy na kostru tak bych mel neco namerit, nebo se pletu ?

Prece jenom je to ranec za ty zapalovaci rampy a nerad bych ji kupoval a pak zjistil, ze to tim neni.

[upravil dne 16/4/08 Maca_2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Rampa blbne tim způsobem, že se proráží vysokym napetim, anebo je naprasklá a vysoké napětí si najde cestu tou prasklinou. Takže amatersky změřit nejde. Lze si půjčit jinou, a myslím, že diagnostika by to také poznala z průběhu jiskry.

Rampa se projevuje v záběru, když je bohatá směs, a horší podmínky pro přeskok jiskry, jiskra tak zapálí až při vyšším napětí a to už taky napětí uteče tím svodem.

Určitě je nekupuj zkusmo.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ok takze uz vim co budu delat pristich par dnu.

1. navsteva klempire aby skouknul kastli co a jak a hlavne za kolik kdyby nahodou.

2. navsteva diagnostiky a uvidime co ukaze.

3. domluva s nekym kdo ma 3.0 V6 24V a vymena rampy a otestovani.

A pak se uvidi jestli dopadne bod 1. a 2. dobre tak jsem happy a bude se kupatko opravovat, odvezu ho k nasim do Ostravy do garaze a o vikendech a volnech na nem budu drit jak bulhar, aby aspon v lete o prazdninach zacalo vypadat k svetu a az bude hotove tak pujde pod sprchu.

[upravil dne 17/4/08 Maca_2]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jeste by sem mozna mrknul na to, nevim zda to bude videt,ale v noci otevre kapotu a at ti nekdo pridava plyn, jestli neuvidis zablesky jak to probiji do bloku motoru, pokud je v riti rampa a nedava vubec jiskru pak neuvidis nic, ale pokud ma popraskany vedeni a ahzi jiskru mymo pak urcite uvidis zablesky.

Zkousel si jeste vycistit klapku a krokac?

Co svicky.

Jak na tom je lambda sonda?

Promer tlak paliva a pred startem jestli je dobry cerpadlo.

Ono to muze bejt rampa, ale taky nemusi :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...