Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Výfuk


PaloLM

Recommended Posts

Tak a dnes mi odpadol výfuk.:roker

Zistil som, že mi odhrdzavela vlastne rúra tesne pred spojom s výfukom.

Zháňal som nový:

- český výfuk - 3200,- SK

- poľský výfuk (ževraj tá istá kvalita) - 1600,- SK

- rúra - cca 1000,- SK

- spojka - 78,- SK

Aby toho nebolo málo kúpil som aj novú batériu (stará klakla) - 2000,- SK.:roker

SUPER DEŇ:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ja som menil asi pred rokom, prehrdzavela rúrra tesne pred zadným tlmičom, ten bol OK. kúpil som v e-shope bosal- repair pipe, auto na jamu, flexou odrezať výfuk. rúru za katalyzátorom, potom uvoľniť spojku medzi rúrou a zadným tlmičom-toto bol najväčší problém, trebalo nahrievať autogénom, potom to povolilo, ešte som dal aj zadnýn tlmič dole, lebo krycí plech, čo je nad ním sa uvoľnil, takže som ho pripevnil o karosériu skrutkou, naHODIť TLMIč A NOVú RúRU, 2 SPOJKY A JE TO:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: bladerunner

ja som menil asi pred rokom, prehrdzavela rúrra tesne pred zadným tlmičom, ten bol OK. kúpil som v e-shope bosal- repair pipe, auto na jamu, flexou odrezať výfuk. rúru za katalyzátorom, potom uvoľniť spojku medzi rúrou a zadným tlmičom-toto bol najväčší problém, trebalo nahrievať autogénom, potom to povolilo, ešte som dal aj zadnýn tlmič dole, lebo krycí plech, čo je nad ním sa uvoľnil, takže som ho pripevnil o karosériu skrutkou, naHODIť TLMIč A NOVú RúRU, 2 SPOJKY A JE TO:super

Díky!:super

Ja vymením pre istotu aj zadný tlmič a mám pokoj (vonkajší obal je prehrdzavený).

PS: scípla mi aj baterka a zistil som, že na prednom kolese je utrhnutá manžeta na homokineťáku:bacha

V piatok som ho mal chuť predať, ale teraz sa už teším na vozenie v ňom.:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...