Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

309 automat startování /změna teploty/


Brdy

Recommended Posts

Žádám o radu, Peugeot 309 Automat

Mam tento problem v letnich mesicich, kdyz se ohreje motor po jizde a do cca 5 min nenastartuju - nejde nastartovat v poloze P ani N. Po otoceni klickem cvakne relatko, ale motor nenatoci. Musim pockat az motor vychladne a potom teprve nastartuju. Letos se to jiz presunulo i do zimnich mesicu. Jakmile mrzne opet ta sama zavada. kdyz byly teploty slabe nad nulou take to neslo, ale kdyz jsem 2x3 posunul radici pakou tam a zpet potom jsem nastartoval. Ve firme, ktere se zabyvaji aut. prevodovkami mi rekli, ze by to mohlo byt cidlo na prevodovce. Nez ho koupim chci se jeste poradit, jestli nekdo nevi co by to mohlo byt. Diky Vam za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Čau,měl jsem 405 v automatu,ten se mi vysypal,tak jsem přestavěl na manuál.Tuto závadu jsem neměl,ale pokud by jsi chtěl tak ta demontovaná převodovka je k mání,pokud by bylo čidlo stejné můžeme se domluvit,a nějak ho demontovat.Kdyžtak zavolej nebo mailni. Čau Roman

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 týdny později...

Tak už jsem na to přišel.Dělalo to čidlo na aut.převodovce.Je tam čidlo se 4konektory,2jsou na zpátečku a 2na ochranu převodovky proti nastartování při zařazeném rychl.stupni.Ty druhé dva jsem propojil na tvrdo a hned to chytlo.Po pitvě čidla jsem zjistil napálené kontakty,které nepřeváděli a zřejmě na to měli vliv i teplotní změny.Nové čidlo stálo 670Kč.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...