Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

fap 407


tiburtius

Recommended Posts

nadrzka (c.15) je vedle velke palivove nadrze a aditivum se nemeni ale doleva ( pac se spotrebovava spalovanim ) kdyz si o to rekne palubni system na displeji

vzdalenost po ktere se doleva se muze lisit, pac aditivum se davkuje pri kazdem tankovani, cili kdyz se tankuje mene casto plna nadrz melo by vydrzet dele nez pri castem \"pricmrndavani\" malych mnozstvi nafty

[upravil dne 11/4/08 Ferry]

post-0-1410959989404_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Aha a ja som si myslel, ze sa mi zblaznila RJ.. doteraz som chodieval vacsinou plna nadrza dojazd... a fap sa hlasil minimalne, teda skoro vobec za poslednych 2000 km...ale posledne dva tyzdne som tankoval kazdy druhy den za 3kila a furt mi hlasilo cistenie fapu.... ale da sa to tuśim oblbnut ked sa tankuje so zapnutym motorom...vtedy ani nezapocita natankovane litre.... Inac ako zistim kolko mam este aditiva na 406? Lebo nadrzku som nasiel a ked som sa tak narychlo pozrel nezistil som nic

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pato406coupe

Blika kontrolka pri budichoch a na displeji pise nieco o cisteni fap...to trva asi pol minuty az minutu

To hlasenie ta urcite neinformuje o cisteni Fap ale o tom ze sa zanasa a bude ho treba bud nejako vycistit alebo vymenit. Mozes mat aj zle cidlo snimania tlaku pred a za fapom.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...