Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

RD4 a bluetooth


AnotherOne

Recommended Posts

Ivan74: no to ano, az tak zle to nie je, problem je vsak ze to emuluje CD menic... cize tam mas urcite obmedzenia ... musis vytvorit Adresare CD1,CD2.. CD 6 a do nich dat MP3, aj to je tusim obmedzene na pocet.. neviem sice ci tam mozes v tych CD1 - CD6 urobit aj pod adresare, lebo narvat do jedneho virtualne CD dajme tomu 200 mp3 urobi znacny bordel... nehovoriac o ID3Tagoch, i ked to RD4 MP3 radio tie tagy tiez dost dobre " sere " ..  ja som rozmyslal nad tymto, http://www.incaroem.com/dension-gateway-pro-gwp1pc1-peugeot-ipodiphoneusb-bluetooth-car-kit-p-200.html vraj to super funguje, pouziva to Display ( volanie, tel. zoznam, mp3 tag.. ) ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no to vyzera len na STREAM... ono ja by som chcel mat v aute vsetko original, nemam moc rad rozne " aftermarket " produkty... neviem.. jedine co budem musiet v aute vyriesit su reproduktory.. vazne to hra dost zle... mondeo ktore som mal pred touto 407 malo v aute original SONY MP3 prehravac a hralo to fakt super, do konca aj s originalnou repro sustavou...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

jedine co budem musiet v aute vyriesit su reproduktory.. vazne to hra dost zle... mondeo ktore som mal pred touto 407 malo v aute original SONY MP3 prehravac a hralo to fakt super, do konca aj s originalnou repro sustavou...

 

Jsi zmlsanej, já si na dobrý zvuk docela potrpím a 407 mi přijde (na auto) v pohodě :-) Zkoušel jsem třeba Superb III základní a repráky mají otřesné.

 

Btw Přenos hudby z mobilu řeším FM transmitterem. Není to nejelegantnější, ale i v Praze většinou najdu pár volných frekvencí a kvalita zvuku je slušná.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zmlsanej:)))) no to urcite hej:)) ako nepotrebujem subwofer a zosilovace, len ten zvuk mi pride taky " plochy ". Tak isto reprudoktory ktore kupim nebudu najspickovejsie, uplne staci dajaka stredna trieda ... len nech to nema ten plochy zvuk...

Sent from my SM-G900F using Tapatalk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...