Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ake max. disky na 1.4i?


vlado1

Recommended Posts

  • O 3 týdny později...

Ešte ma napadlo:

1. Dá sa jeden typový list použiť na viacero zhodných áut? Napr. 306ka, motor 1,4, či je to na konkrétne VINko?

2. A čo ak zoženiem typový list na disky Enzo a budem mať koliečka RSW a proste vyrazím do nich ENZO a zlikvidujem RSW?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 měsíců později...

Omlouvám se, že oživuju staré téma, ale nechtěl jsem zakládat zbytečně nové, když se tu řeší věc velmi podobná mému případu:

Sehnal jsem si orig. Peugeot kola 14\" co se dávaly na 405 Mi16 (viz. foto), které mají rozměry 6Jx14CH429 (takto je to napsáno přímo na disku)...

v mém TP mám povolené:

5Jx13 FH - 175/70 R13 82T

5,5Bx14 - 175/65 R14 82T

a ještě od předchozího majitele dopsané navíc:

6Jx15 H2 LS - 195/50R15 82H (měl na autě funglovky elektrony, předpokládám, že je měl i s typovým listem)

rád bych se zeptal, jestli nemá někdo přehled, zda je tu nějaká šance, že bych si mohl nechat dopsat do techničáku i rozměry těch ALU co jsem sehnal, tedy 6Jx14, jde mi hlavně o ty disky, gumy nepotřebuju žádné nízkoprofily... jestli napsat přímo do Peugeotu, případně co a jak je potřeba zařídit. Díky :papa

PS: jen dodám že mám Peugeot 306 1.9D 50kW rv.1997

post-19637-14109623689386_thumb.jpg

[upravil dne 23/4/12 21:04 od N3R3Z]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

:( to je škoda, tak nějak jsem doufal, že když to má zapsané 15, tak o fous větší šířka na 14 nebude zas takový problém... kola ale na auto pujdou tak i tak, gumy použiju 175/65 co mám v papírech a budu se jen modlit, kdyby se nedejbože něco stalo, aby pojišťováci nezkoumali i šířku disků :/
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 9 měsíců později...

...pozerám do toho manuálu a nemôžem tam tie rozmery nájsť...mohli by ste mi poradiť, kde to mám hľadať?...mám auto od Lubk0-vho otca, takže manuál je presne tan, ktorý mal Lubk0...žiadne rozmery v ňom ale nevidím...prešiel som pre istotu aj servisný manuál a všetky ostatné doklady a faktúry, ktoré som k tomu autu dostal, ale žiadne rozmery...nič...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

...ale Lubk0 písal o manuáli k autu...v TP mám iba 13\" a alternatívny rozmer je tiež 13\"...

Je to určite v manualí, niekde na konci ...

Teraz neviem či v tom na auto, alebo v servisnom, ale zda sa mi v tom na auto ...

Niekde ku koncu mas napisane \"povolene\" rozmery kolies ... V kazdom pripadne zabudni na to, ze by ti to \"peugeot\" povolil ... Bol som v 2 autorizakoch s tym autom, a pisal som rovno na importera list. Aj som tam volal s asi 2 ludmi, a proste ma vyfakovali s tym, ze ked to auto bolo dovezene s vyroby na SK, v liste ma schvalene le 13 tky ...

Logicky odôvodniť, prečo si to rozporuje s manualom, mi povedať nevedela ... Neni to vôbec zavysle na motore ... Len na vybave, aku si si kupil ...

Zapisat sa to da, ale uz som dalej \"nespekuloval\" ... 13 ky su aj tak najlacnejsie pneu, a to auto s nimi ma mensiu spotrebu ... S 15 tkami sa znizi uz tak vykon slabsej 1.4 ky, a o nieco aj spotreba, nehovoriac o tom, ze do toho das prachy, ktore sa ti nikdy nevratia, a na to auto uz zensku nezbalis :D

Ale samozrejme je to na tebe ...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 roky později...
  • O 4 týdny později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...