Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Zadní náprava do\"A\"


Stiv

Recommended Posts

repasovat, treba v Humpolci v Autodomin a priprav si tak 10-12 000 (vetsinou se s tim svezou jeste minimalne brzdovy trubky a taky bubny s novyma loziskama a novym oblozenim, tlumice byvaj obcas taky spatny ) http://www.autodomin.cz/indexcd3d.html?id=repase&lang=cz

Nechal jsem to u nich delat na podzim na 106tce, u ktery jsem myslel ze to bude jen ta naprava a pak to bylo jak pisu - brzdovy trubky, komplet bubny+pakny+prasatka a tlumice byly taky vymlaceny, celkem to vyslo asi na 13500

Jo promin, spletl jsem Jilemnici s Jemnici, do Humpolce to nebudes mit zrovna nejbliz, tak potom spis do Prahy k Vasendum, nebo treba nekdo poradi neco bliz

[upravil dne 7/4/08 Ferry]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Stiv

no takže jak píšeš trubky,prasátka a bubny mam v plánu na léto...+ mrtě dalších věcí jen co malynko pošetřim... něco v libereckym kraji nejlépe kolem Jilemnice :D

mám tu jednu dobrou nápravu, a je kotoučová :-) polepšil by sis :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zdar

takovou jen poznámku- Hlavně si spočítej na kolik tě to výjde a kolik km s tim autem hodláš ujet.?????

Jestli by nebylo lepší tohle prodat a koupit třeba 206?;)

Teda pokuď to nemáš jako něco do práce(disel) nebo jako Rally Gti(Prostě zábabva). a nebo tě to prostě baví do 15 a víc let starýho auta rvát peníze:papa

PS. doufám že mě za tuhle poznámku nevyloučí z klubu:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: xmotora

Zdar

takovou jen poznámku- Hlavně si spočítej na kolik tě to výjde a kolik km s tim autem hodláš ujet.?????

Jestli by nebylo lepší tohle prodat a koupit třeba 206?;)

Teda pokuď to nemáš jako něco do práce(disel) nebo jako Rally Gti(Prostě zábabva). a nebo tě to prostě baví do 15 a víc let starýho auta rvát peníze:papa

PS. doufám že mě za tuhle poznámku nevyloučí z klubu:aut

Mam to jako Roland Garros :aut kdybys věděl že do toho chci v létě vytýct desítku možná patnácku tak bys mi přišel dát facku asi:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...