Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

ND na P206


Tomas-X

Recommended Posts

Potřeboval bych poradit. Už dlouho sháním pravý přední blatník na svoji 206tku. Jenže je to model XS, blatníky jsou trochu jiné, víc roztažené a nikde je nemůžu sehnat. Na vrakáčích na mě hledí jak na blba a snaží se mi vnutit normální. A nový se mi taky nechce kupovat. Pravidělně obvolávám i inzeráty z annonce jenže všechno jsou to normální blatníky. Nevíte náhodou o někom kdy by takový díl měl na prodej?

[Editován dne 22/1/04 Tomas-X]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já mám 206 1,6 a tam jiný opravdu je. Ten XS je víc \"nafouklý\". Mám doma už levý a pravý nemůžu nikde sehnat. U Peugeota mi řekli že tyhle blatníky se dávali od motoru 1,6 a víš.

Napsán autorem David 106s16

Kouknu se ti. Von neni na XS jiny, je to oznaceni vybavy, je jiny asi jen na dvoulitru. Ted jsem tady totiz mel 1,4 XS a byl uplne normalni.

[Editován dne 22/1/04 David 106s16]

[Editován dne 22/1/04 David 106s16]

[Editován dne 22/1/04 Tomas-X]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak to by bylo super. Můžeš zjistit cenu a jestli by byl teda k mání? Kdyžtak ti pošlu ještě fotku toho co mám doma, a? to můžeš porovnat. Ráno se vloudila chybka za kterou se omlouvám, levý mám, potřebuju pravý. Na www.sweb.cz/tmikula jsem dal 2 obrázky, ten samotný blatník je XS a to na autě tam mám teď, je to z nějáké 1,1čky.

Napsán autorem David 106s16

OK. Myslim si,ze o jednom vim.

[Editován dne 22/1/04 Tomas-X]

[Editován dne 22/1/04 Tomas-X]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...

Můžu ti nabídnout XS nárazník, že bys měl jeden do rezervy. Zkus v Annonci najít Peugeot díly Braškov u Kladna. Ten je mívával, ale byl dost drahej.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...