Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vybledlý display na 607HDi


vladow

Recommended Posts

Dobrý den, mám následující problém. Na P607 HDi r.v.2005 po zapnutí klíčku displej počítače svítí korektně oranžovým svitem a lze mu pomocí menu nastavit jak úroveň jasu tak třeba i inverzní svit, bohužel po cca 15 minutách chodu dojde k \"vyšeptání svitu displeje\" a je nekontrastně vidět zbytek \"rozsypaného čaje\" . Původně jsem myslel, že je to zahřátím displeje, ale pak jsem si všiml, že se podobně chová i malý pomocný displej v tachometru. Takže si myslím že je to třeba jinou úrovní napájecího napětí nebo tak podobně. Je zde někdo elektricky zdatný, kdo by mi potvrdil domněnku nebo mne vyvedl z omylu a poradil jak dál. Respektive nějaký spolehlivý servis, který závadu odstraní za rozumné peníze a nepokusí se mne nehorázně okrást ? (jsem z Prahy) Děkuji za nápady.... Máte někdo elektro schema P607 HDi ...:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spolahlivy servis nepoznam. Ani na Peugeot ani na ziadne ine auto. Najjednoduchsie Ti odporucia najprv vymenit kable, potom riadiacu predpokladam. Kebyze k tomu dojde kupit na ebay.

Zjavne ten problem, ktory mas je poruchou nejakej suciastky - a to bud prehrievanim, alebo nefunkcnostou po requeste na nejaku funkciu po nejakom case.

Inymi slovami, neviem si predstavit, ze by to bola banalita (jedine ze vzdy chodis po cca. 15 minutach po brutalnych hrboloch a mas uvolneny kabel:D) a nevyriesis to sam. Profika na elektroniku Peugeot napr. v SR nepoznam.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: vladow

Dobrý den, mám následující problém. Na P607 HDi r.v.2005 po zapnutí klíčku displej počítače svítí korektně oranžovým svitem a lze mu pomocí menu nastavit jak úroveň jasu tak třeba i inverzní svit, bohužel po cca 15 minutách chodu dojde k \"vyšeptání svitu displeje\" a je nekontrastně vidět zbytek \"rozsypaného čaje\" . Původně jsem myslel, že je to zahřátím displeje, ale pak jsem si všiml, že se podobně chová i malý pomocný displej v tachometru. Takže si myslím že je to třeba jinou úrovní napájecího napětí nebo tak podobně. Je zde někdo elektricky zdatný, kdo by mi potvrdil domněnku nebo mne vyvedl z omylu a poradil jak dál. Respektive nějaký spolehlivý servis, který závadu odstraní za rozumné peníze a nepokusí se mne nehorázně okrást ? (jsem z Prahy) Děkuji za nápady.... Máte někdo elektro schema P607 HDi ...:myslim

Ahoj,jestli jsi s Prahy tak zkus servis v Ricanech u Prahy,je tam chlapek kterej tomu dost rozumi,zatim jsem spokojenej:-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...
  • O 2 týdny později...

Je to vada dyspleja. Nemeni sa ako diel ale iba cela pristrojovka. Cena 778eur. Mne to robi tiez a skusal som to aj pozriet ci nie je studak alebo nieco. nebolo nic. Potom som skusil na dysplej fuknut s fenom a hned stmavol. Takze sa len spokojit s tym ako to je. Ten isty problem mali 407 so stredovym.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jofo

Je to vada dyspleja. Nemeni sa ako diel ale iba cela pristrojovka. Cena 778eur. Mne to robi tiez a skusal som to aj pozriet ci nie je studak alebo nieco. nebolo nic. Potom som skusil na dysplej fuknut s fenom a hned stmavol. Takze sa len spokojit s tym ako to je. Ten isty problem mali 407 so stredovym.

To jako nejde vymenit jen displej? Proč? Mam to rozdelany a jsou tam asi 4 šroubky a asi 2 sastrčky,tak proč by to nešlo vymenit jen displej a musi se menit cela přistrojovka?Nechapu to.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Na vrakaci ti predaju len celu pristrojovku. Nikto ti neda len dysplej. Potom je nepredajna. jedine tak ze kupit z vrakacu vymenit dysplej a vratit nazad ze je nefunkcna, ale neviem ci daju peniazky nazad len tak lahko. A este dalsia vec pozor na prepisovanie poctu km pri vymene pristrojovky-

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...