Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dvanáctka je minulost, jdeme na coupéčko


GOD Mr.Brady

Recommended Posts

tak ten výfuk je fakt brutus....nebude to trochu brzdit,ja bych tam hodil radši nějaký rychloprůchozí.....jinak na tom videu to má fakt hezký zvuk ale to je nějaký jiný výfuček

kolik si to tam valil na tom druhém videu??? docela hezké zrychlení....jinak toho dodatku s kompresorkem sem si nějak nevšiml jinak bych taky samozřejmě reagoval, je to docela good, ale nic se nemá přehánět.....kámoš má zase na Fordu Probe 2,5l turbo z avie, zatím je to bez chladiče, tudíž ve fázi vývinu ale prý je to žihadlo už to zkoušel.....samozřejmě taky přeju hodně úspěchů, ať se vše zadaří jak má:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qweer

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: GOD Mr.Brady

Děkuji za nabídku, ale vybráno jest toto:

http://www.alu-pneu.cz/elektrony/or12.jpg

v rozměru 225/30 20\" :papa

Jo tak tyhle kola jsou hodně drsný! :potlesk:potlesk To bude na tvým autě vypadat fakt exkluzivně! :super

já mám trochu jiný vkus na kolečka ale tyto jsou taky dobrý......

Já bych si je na auto taky nedal, ale řeším, jestli se hodí, nebo nehodí... a v tomhle případě se k tomu Coupé hodí dokonale. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

pěkné auto... nárazníky mi tam nesedí... k těm kolům... bude to paráda, ale čistit je bych nechtěl... jen ty moje 18\"tky myju celkem dlouho :(

jsem hodně zvědavý na ten motor... ať se to povede ;)

ps.:

já místo psí kusů s motorem šetřím M3 :aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: @re

k těm kolům... bude to paráda, ale čistit je bych nechtěl... jen ty moje 18\"tky myju celkem dlouho

Tak tak... já když vybíral kola, tak jsem koukal i na možnosti čištění. :) A je fakt, že mám ty Fevery na autě první den a už jsem je stihl pěkně zasvinit. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: @re

k těm kolům... bude to paráda, ale čistit je bych nechtěl... jen ty moje 18\"tky myju celkem dlouho

Tak tak... já když vybíral kola, tak jsem koukal i na možnosti čištění. :) A je fakt, že mám ty Fevery na autě první den a už jsem je stihl pěkně zasvinit. :D

jó to člověk musí jezdit po silnicích a ne po poli:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Qweer

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: @re

k těm kolům... bude to paráda, ale čistit je bych nechtěl... jen ty moje 18\"tky myju celkem dlouho

Tak tak... já když vybíral kola, tak jsem koukal i na možnosti čištění. :) A je fakt, že mám ty Fevery na autě první den a už jsem je stihl pěkně zasvinit. :D

jó to člověk musí jezdit po silnicích a ne po poli:super

Brzdný prach je sviňa... jsem byl včera na výletě... po příjezdu jsou kola dost zašpiněné od brzd, a to jsem jel jen po dobrých silnicích...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ahoj tak koukám že se jezdíme projet na stejné místečko za Kolín..taky si dávám bacha v Konárovicích dost často tam chytají..Mám nápad vezmu svou kamerku a zajemede to tam někdy porovnat hmm:)Myslím že mi teda ujedeš ale asi to nebude tak strašný ale video z toho muže být zajímavý co ty na to

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Brzdný prach je sviňa... jsem byl včera na výletě... po příjezdu jsou kola dost zašpiněné od brzd, a to jsem jel jen po dobrých silnicích...

no to se mi taky stává a toho smradu z brzd....zkrotit tolik koníků dá dost práce zvlášť při divoké jízdě a zase nemám tolik koníků, ale taky to dá práci to zabrzdit:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jakub106GTI

Ahoj tak koukám že se jezdíme projet na stejné místečko za Kolín..taky si dávám bacha v Konárovicích dost často tam chytají..Mám nápad vezmu svou kamerku a zajemede to tam někdy porovnat hmm:)Myslím že mi teda ujedeš ale asi to nebude tak strašný ale video z toho muže být zajímavý co ty na to

Jasně, no problem ;-) já to tedy objevil náhodou, zaujal mě ten nefunkční kravín

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

GOD Mr.Brady: Já si pořád říkám že tvuj nick odněkud znám, dnes jsem si vzpoměl, a tak se ptám jsi to ty, zakladatel jineho fora s jinym zaměřením, nebo jsi si jen vypujčil nick??

[upravil dne 6/4/08 Radek Hurvajz]

A su odhalen. Ano sem to já :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Béďa

Původně zaslal: GOD Mr.Brady

Jj, dopoledne do Žďáru a kolem 18:00 zpět

tak si to byl ty..:)

jj táta říkal napřed proletělo kupatko a pak letělo ferarri :aut

... tak příště pomalu, máme tady drsný měštáky s radarem:bacha:D

[upravil dne 6/4/08 mk405]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...