Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dvanáctka je minulost, jdeme na coupéčko


GOD Mr.Brady

Recommended Posts

Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: Qweer

móóóc pěkné autí....ještě bych tam hodil prahy aby byly ve stejné výšce jako nárazníky, nějaké lepší kola a je to dokonalé:potlesk hezká práce

Myslíš tyhle??

Děkuji za nabídku, ale vybráno jest toto:

or12.jpg

v rozměru 225/30 20\" :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

Původně zaslal: GOD Mr.Brady

A k pátečnímu odpoledni sem si dovolil ještě dvě krátká videa, v hlavní roli opět mé coupe :roker

Račte zde kliknout

Kde míváte chycený,nebo umístěný fot\'ák,když točíte v autě..?:myslim

Autičko hezký:super

Mám stativ, tedy 2, jeden je s přísavkou, ale jistím ho vždy gafou, to je on:

00004043abb.jpg

a ten druhý je specialně pro natáčení v autech, tedy tento:

3080.jpg

bližší info najdete zde

Všechna videa točím šikovnou věcičkou, SD kamerou Panasonic SDR-S10

NYV1da2df_sdr10_6.jpg

Místa si vybírám dle nálady, ta přísavka se dá umístit kdekoli kde drží, od skla po blatníky, zítra ji jedu cca 110 km na chalupu a chci ji nalepit do té díry v nárazníku ;-)

V autě je to vždy tak, aby dvě ramena toho většího stativu měla přístup k oknům, kde se přísavkou uchytí. Ideální pro natáčení budíků.

snad jsem pomohl :super

[upravil dne 4/4/08 GOD Mr.Brady]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

děkuji za odpověd\' ;) nojo,no tak speciální stativ do auta,to bude teda i speciální cena.. :myslim tak to budu muset vymyslet nějak jinak:roker

Ten menší cca 300,-kč ten special byl za 1.500,- kč. Což je celkem běžná cena za slušnější stativ ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

a když tě zrovna v tom nejlepším-s přísavkama stativu na předním skle, bafnou kluci s plácačkou..?:myslim Co se bude dít???:myslim

Těžko číci jestli ohrožuji účastníky silničního provozu. Jedině snad kdyby to mělo spadnout. Ale díky gafě to nehrozí. Ten stativ dovnitř je dokonce s jištěním, kde je pevný pásek kterým se celá konstrukce přitáhne k madlu dveří. Nemyslím si že by v tom byl problém. Ale je to na situaci a náladě policisty.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

tak to jo-to jde,ty ceny:aut čekala jsem víc.. ale koukám ted\' zespoda na svůj fot\'ák,a akorát by se to dalo někam našroubovat..:myslim Takže to asi každá značka má svoje stativy?Nějak mi to k tomu tvému malému na obrázku nesedí:myslim Mám kodak

Stativy mají na 99% stejný šroub jako všechny foťáky
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

tak to jo-to jde,ty ceny:aut čekala jsem víc.. ale koukám ted\' zespoda na svůj fot\'ák,a akorát by se to dalo někam našroubovat..:myslim Takže to asi každá značka má svoje stativy?Nějak mi to k tomu tvému malému na obrázku nesedí:myslim Mám kodak

jsou dva rozměry závitu, tedy co vím, jeden je stndart a ten bývá na všech stativech, potom je poloviční velikost ale s tím počítá výrobce foťáku či kamery s tímto závitem a přikládá redukci na standart, viz ten můj panasonic ;) ale myslím že redukce bude dostunpá ve foto-video shopech

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GOD Mr.Brady

Původně zaslal: peugeotkovic

tak to jo-to jde,ty ceny:aut čekala jsem víc.. ale koukám ted\' zespoda na svůj fot\'ák,a akorát by se to dalo někam našroubovat..:myslim Takže to asi každá značka má svoje stativy?Nějak mi to k tomu tvému malému na obrázku nesedí:myslim Mám kodak

jsou dva rozměry závitu, tedy co vím, jeden je stndart a ten bývá na všech stativech, potom je poloviční velikost ale s tím počítá výrobce foťáku či kamery s tímto závitem a přikládá redukci na standart, viz ten můj panasonic ;) ale myslím že redukce bude dostunpá ve foto-video shopech

aha:mrk tak jo-budu o tom uvažovat:) V květnu přijdou nějaké penízky,tak si udělám radost:aut

[upravil dne 28.7.2008 peugeotkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GOD Mr.Brady

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: genzer

pane jo,jsem zvedav,jak to pofrci s tim kompresorem:super

Hm a hlavně jak dlouho:bojim

Netřeba stahovati kalhoty daleko před brodem a palnou zbraní pohazovati v lány. Každej jen sejčkuje, jak to bude zlé a přitom by to rád měl ale nikdo to nezkusí. Holt někdo musí být ten průkopník slepejch uliček :bacha

[upravil dne 4/4/08 GOD Mr.Brady]

To nebylo sejčkování, to je holej fakt, teda pokud nepřekopeš celej motor včetně kliky pístů atd. Dát někam supercharger bez uprav = smrt motoru za pár tis km;), spíš teda myslim že něco čemu se tak říká v tuning šopech, protože pravej supercharger by udělal uzel na klikovce. No a když říkáš že každej jen sejčkuje tak asi nejsem první kdo ti to říká, a už vubec nejsem z těch kdo by to rád měl, lepší trapná seriovka pod kapotou na kterou je spoleh než zavařenina. Tim teda nemyslim nic ve zlym, jen muj nazor na věc. Tak ať se daří;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

To nebylo sejčkování, to je holej fakt, teda pokud nepřekopeš celej motor včetně kliky pístů atd. Dát někam supercharger bez uprav = smrt motoru za pár tis km;), spíš teda myslim že něco čemu se tak říká v tuning šopech, protože pravej supercharger by udělal uzel na klikovce. No a když říkáš že každej jen sejčkuje tak asi nejsem první kdo ti to říká, a už vubec nejsem z těch kdo by to rád měl, lepší trapná seriovka pod kapotou na kterou je spoleh než zavařenina. Tim teda nemyslim nic ve zlym, jen muj nazor na věc. Tak ať se daří;)

Tipni si, je tohle pravej supercharger (klikni)?

Eaton M90 Supercharger KIT, Mustang, thunderbird sc 3.8

supercharger eaton m90 Rectangular Port For your 3.8

Made In USA ;-)

prosím, neplést s turbem, to je úplně jinej případ. Tohle je kompresor a dává tlaky max 0,6. Přijde tam regulace tlaku přeplňování a regulace tlaku paliva. Navíc budíky na tlak v sání, vacuum a bohatost. Vše je tedy plně regulovatelné. Dále bude při ladění připíchnout notes pro online čtení všech důležitých veličin. Také bude snížen kompresní poměr, nyní je 11:1 a to už při přeplnění hrozí samozápalem, proto bude snížen. O kliku, písty apod bych se prozatím nebál.

[upravil dne 4/4/08 GOD Mr.Brady]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

k tomu přijde:

Fuel Pressure Regulator Carbon Universal RSX NSX TSX TL

35e9_2.JPG

REAL LOUD BLOW OFF VALVE KIT TURBO BOV VALVES

8ff7_2.JPG

INTERCOOLER + TURBO PIPING KIT

6112_1.JPG

G35 300ZX S13/S14 RACING PERFORMANCE OIL COOLER K

cb76_1_sbl.JPG

THUNDERBIRD M90 SUPERCHARGER GASKET SET

eb87_2.JPG

APEXI AVC-R AVCR II ELECTRONIC BOOST CONTROLLER BLUE

420-a904b.jpg

a o tomto výfuku uvažuji 2x

OBX UNIVERSAL 3\"TIP TWIN LOOP MUFFLER EXHAUST 2.5\"INLET

Mugen_loop_muffler_obx.jpg

[upravil dne 4/4/08 GOD Mr.Brady]

[upravil dne 4/4/08 GOD Mr.Brady]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No, já bych se přidal k těm málo, co chválí komplet celé auto, je to fakt nádhera a je viděl, že nejsi jen tak nějakej ňouma, co chce za pár tisícovek udělat z Hundrtky Porsche. Moc ti fandim, ať se ti vše na autě povede tak, jak si přeješ a bez komplikací. Je to skvost mezi laděnejma autama. Řekl bych, že si tady na fóru budeš dobře rozumět se členem tom406. Já mít tolik peněz, tak bych taky zainvestoval do svýho GTička, ale bohužel. :roll Tak se aspoň pokochám úspěchy a plány jiných. Prostě nádhera!!! :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: GOD Mr.Brady

Děkuji za nabídku, ale vybráno jest toto:

or12.jpg

v rozměru 225/30 20\" :papa

Jo tak tyhle kola jsou hodně drsný! :potlesk:potlesk To bude na tvým autě vypadat fakt exkluzivně! :super

já mám trochu jiný vkus na kolečka ale tyto jsou taky dobrý......
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...