Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Dvanáctka je minulost, jdeme na coupéčko


GOD Mr.Brady

Recommended Posts

Původně zaslal: jozefsv

mam jednu otazocku.nie je to s tym vyfukom moc hlucne vo vnutri?mam doma dva sebringy ale neviem ci to mam nahodit.bojim sa velkeho hluku.teraz je to super , niekedy nepocujem ani bezat motor tak neviem ci si na ten zvyseny hluk zvyknem.ako to vnimas?

Měl sem stejnou obavu, ale vejfuk tě vevnitř navštíví jen když chceš a šlápneš tomu na krk, jinak pohoda, někde zdáááálky jen spokojený brum. Drahá polovička trpí migrénou a je na hluk citlivá, ovšem libuje si jak je pažoutu ticho. A to je zhečkaná Hondou Cr-V :D

[upravil dne 4/4/08 GOD Mr.Brady]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Pe.Tr

TY JO !Paráda!!! ale ten Duplex by byl good!:super

Co snížení ? nebude?

Zatím je to sníženo o 4 cm díky progres. pružinám, nyní vyčkávám, neboť tam přijdou nová kola. 225/30 20\" a mělo by to vyjít tak jak je to teď akorát do podběhů. Ono je to díky prozatimní absenci prahů (důvod viz. výše) trochu vyšší na bokách, ale až je tam přilepim, nevejde se pod to ani hever :D

[upravil dne 4/4/08 GOD Mr.Brady]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fusion

Mě se nelíbí oba náraníky :nevim

Prostě vypadají, že tam nemají být. Třeba taková blbost jako záhyb lemu by měl pokračovat dál na tom nárazníku a přední je zbytečně \"provokativní\".

Jinak moc pěkný auto.

No to jsem rád že nejsem sám kdo má takovej názor, už jsem myslel že jsem divnej když se mi to moc nelíbí.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Auto je krásný, ten zadní nárazník mu sedí pěkně, ale ten přední se mi nelíbí ani trochu, sorry. :) Nemám rád tuningové nárazníky na tak elegantní auta, jako jsou Peugeoty. Prostě se to tam imho nehodí. :)

Ale to přeplnování, o kterém jsi tu vlastně nemluvil, je hodně zajímavý. :) Pak doho info ze zástavby. :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Původně zaslal: genzer

pane jo,jsem zvedav,jak to pofrci s tim kompresorem:super

Hm a hlavně jak dlouho:bojim

Netřeba stahovati kalhoty daleko před brodem a palnou zbraní pohazovati v lány. Každej jen sejčkuje, jak to bude zlé a přitom by to rád měl ale nikdo to nezkusí. Holt někdo musí být ten průkopník slepejch uliček :bacha

[upravil dne 4/4/08 GOD Mr.Brady]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tom406

No já jsem si všimnul výrazu SUPERCHARGER !!!!!!!!!jinak asi nikdo co? neřešte jen jeho plasty. Jinak pěkné.:super:super

O čem píšu o příspěvek výš? ;) Nejsi tu jedinej, koho víc zajímá strojovna, než plasty. :)

[upravil dne 4/4/08 Fakir]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Rebik

Původně zaslal: Qweer

móóóc pěkné autí....ještě bych tam hodil prahy aby byly ve stejné výšce jako nárazníky, nějaké lepší kola a je to dokonalé:potlesk hezká práce

Myslíš tyhle??

Obchodník se nezapře... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...