Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Oficiální pozvánka


Recommended Posts

minimaxa: mas recht, tudle sme v tom odvezli 4 sudy staropramenu - normal, celou bednu na otaceni prasatka, + cele uz asi tyden napichane prase vyzvednute na jatkach, a byl to bajecny vikend :)

plastove stoly a zidle sme nacpali na vozejk :D trapne velkej po tom co sme na nem odvazeli 106ku do bazaru :)

foto zbytecny, ale dyztak dodam na porovnani :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Scratch

to se ale asi spali na cary :-) fnuk a na gril nezbyde :-). To mi pripomina, ze musim koupit sekeru :-D

k te basebolce? :D

Jako že by se masíčko grilovalo na dřevu z basebolky?? Myšlenka dobrá, ale materiálu je asi málo (i kdybychom přihodili Přemovu)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

Původně zaslal: Scratch

to se ale asi spali na cary :-) fnuk a na gril nezbyde :-). To mi pripomina, ze musim koupit sekeru :-D

k te basebolce? :D

jen pro upresneni :-) baseballka je dural (s drevenou se u nas moc nehraje) jsou drahe a lamou se :-). Hral jsem baseball asi 8 let a nakoukl i do reprezentace, pak jsem se zranil a uz nemuzu hrat, je to jediny mazlik z te doby (krom vzpominek), co mi zbyl :-)

Gril bude v patek vecer, ale kdo bude chtit, muze ho pouzit i jindy, prijedeme ve ctvrtek asi dopoledne. Mam jenom jednu podminku, potrebuju aby gril prezil :-)

Pokud si chces neco udelat na eko....tamtom, tak klidne muzes :-) lepsi vic materialu, nez nedostatek :-)

[upravil dne 10/4/2008 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dyby bylo nejhur, drevo dovezu behem dvou hodin, staci dat vedet, mam to zarohem, takze o to ze bude malo dreva bych se nebal, nehlede na to ze vedle je polorozpadlej kemp, a tam je dreva habadej :)

jinak pro me burty naohni mnohem lepsi, nez kureci na grilu :))

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak sunku na klacku budu delat tezko na ohnisti :-D

oprava, kdybych tu sunku delal nad ohnistem, tak bych ji potreboval mit na klade :-)

[upravil dne 10/4/2008 Scratch]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

!!! OPRAVA !!!

vsem se moc omlouvam za drobne tiskove chyby, soubor v odkazu v tomto vlakne uz je opraven, zvadlo opravil jirka uz ted.

- poplatek za auto je 45,- misto 50,- (ceny mimo sezonu)

- telefon na mk405 je opraven

- carodejnice jsou opravdu 30.4

Ahojda Vviťáku, nešlo by opravit na hlavní stránce i tu rovnici s výpočtem ceny?? Já jsem si chtěl jenom zkusit, jestli jsem to dobře pochopil a pořád mi to nesedělo, protože v rovnici máš patrně pořád počítano auto jako 50,- namísto 45,- ... ;)

V podstatě o nic nejde, ale jenom aby to nezmátlo taky ostatní, třeba jako mě a pak ztratí 5 minut života před počítačem navíc ... :D:D

1. dotaz: doufám, že Kryštof je FREE, chápu to dobře??

2. dotaz: když pojedeme 4, tak administrativní poplatek 80,- mám jenom já a Adél, že jo, naši maj 130,- páč nejsou řádi, je tomu tak??

To je asi všechno. Jenom upřesňuju, že my 3 (jahodníci) patrně přijedeme ve čtvrtek v průběhu dne (záleží na Kryštofovi) a naši přijedou v pátek v průběhu dne. Všichni zůstaneme do neděle (nebude-li problém s malym). Budu to platit najednou a bude u všech full servis a Kryšťa s mlíkem ALL INCLUSIVE 7x denně... :-)))

Jenom, abyste se v tý mojí platbě vyznali ... :papa

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Neon: pisnu Jirkovi, opravdu je to v te rovnici spatne. Holt je ten cenik prilis slozitej :(

Krystof je free, parkovaci misto za postylku v kempu neuctuji :)

Poplatek 80,- nebo 130,- plati kazdy nad 18;) S tim, ze 80,- je za radne cleny a 130,- za neradne. Pozor na to, ze sleva je individualni, tj. i kdyz treba pojede par a jeden je radny a druhy nerad (sakra to byl blbe vymyslenej nazev :D ) tak jeden je za 80 a druhy za 130,- ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

hezky, ted budu mluvit s vvitym a domluvim se co a jak a hned jdu zaplatit, jinak krkovicka pekna, ale takovy gril nemam, ja to budu delat na platky :-)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...