Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

spiatockove svetla


milosbalta

Recommended Posts

zdravim vas.pred nedavnom som sa stal majitelom 405 1.8 grtd a mam taky mali problem.nefunguju mi piatockove svetla.na riadiacej pake je take supatko ktore podla mna funguje ako poistka na radenie spiatocky avsak lanko ktore by malo ist asi niekde do prevodovky je odpojeno a len tak uchytene v motorovom priestore. asi preto ani nesvietia tie svetla.neviete mi niekto poradit ci sa to da nejako opravit.tak isto mi poskakuje rucicka na tachometri aj som premazal ten stojcek ale vobec to nepomohlo.za vase rady vopred dakujem a vela stastnych kilometrov

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Spínání světel zpátečky se nezapíná kroužkem na řadící páce, ale přímo na převodovce sezhora je spínač (jak je díra na lanko pojistky spátečky, tak pod ním, smněrem ke chladiči). Vedou k němu dva dráty. Budeš to mít zřejmně pod vzduchovým filtrem. Zřejmně bude tendle spínač špatný. Nebo do něho nejde proud ...

Pokud máš to lanko pojistky odpojené, tak se domnívám, že jsi tam mněl starší typ převodovky a předchozí majitel ti tam namontoval novější, má zpátečku proti pětce. Pak je pojistka zbytečná. Tak, jak to mám já. Taky jsem to táhlo vyhodil (odpojil) a pouze položil vedle.

Pokud se ti chvěje ručička na tachometru, tak oddělej přístrojovku a do bowdenu co je k tachometru nakapej olej. Nejlepší je nějakej řídší, doporučuju hydraulickej olej. Dobře vzlíná a teče. Až pojedeš, tak se ručička začne uklidňovat a pak se ustálí ...

Když mám rozdělanou přístrojovku, tak tam vždycky trošku kapnu a je to OK :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...