Jump to content
Sign in to follow this  
partner1999

Modely WRC

Recommended Posts

Tak to já mám jiný problém, rodina a to hlavně drahá polovička si myslí, že jsem tichý blázen. Při našich začátcích můj koníček jaksi nepodchytila, a když jsem vytáhl první model tak si tloukla na čelo. Po nějaké době si zvykla a teď

uznala, že je to lepší naž abych chodil třeba do hospody.Další věc kterou musela pochopit, jsou moje vílety na Rallye, které se pravidelně opakují. Nakonec jsme se schodli i na téhle věci a třeba delší cesty spojujeme s rodinou dovolenou, např. Sardinie, Finsko atd.

Moc pěkný :potlesk:super

Taky jsem kdysi lepil z papíru cokoli z ABC:karosérie na autodráhu,lunochod,letadla,kamióny atd...,ale to už je dávno(víc jak 30let):bojim,bohužel nemám žádnou fotku a ani modýlky se nedochovaly :(

Zdar,

Perfektne, uz len velmy malo ludi sa zaobera takymto sposobom relaxu.

Ja som staval kedysi z ABC vesmirnu stanicu MIR alebo ISS, tak davno ze si uz ani nepametam co to bolo.

Ale jedine co som postaval bol Sojuz :D potom ma na to presli nervy a zacal som stavat lietadla z balzy.

Drzim palce pri dalsich pracach a silne nervy.

Takže pokračování .

Do zadního nárazníku vložen výfuk

foto2038qr4.jpg

Na střechu přibyli kapličky na přívod vzducu do kokpitu posádky a kameru.

foto2037ms9.jpg

Dále zpětná zrcátka

foto2035un7.jpg

No a zde jsou připraveny před přilepením plošky usměrňující proud vzduchu na zadní křídlo.

foto2032ff7.jpg

No a zde celek - pár foteček, už to začíná připomínat auto.

foto2033bx6.jpg

foto2039fh9.jpg

Protože začalo hezké počasí není už tolik času na patlání, ale nějaký progres přeci jen je. Vůz dostal nový lak.

foto2046dm9.jpg

foto2047sb9.jpg

foto2048if7.jpg

No a pokračuje práce na podvozku, kde bude vlastní úprava. zatáčecí přední náprava a dezén na kolech.

je to pěkný . Já nikdy nebyl tak šikovnej, takže po slepení to už nebylo auto :D . Ale kdyby jste náhodou měl někdo karoserii 1:10 nějakýho peugeota a ještě aby to šlo na elektro autíčko, konkrétně od Tamyie, tak dejte vědět :D