Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Cesta do itálie


Martin.405

Recommended Posts

Kamarád si vyhlídl v itálii jednu oktávku a jakožto anglicky mluvícího mě poprosil jestli bych tam s ním nezajel se na to podívat.. tak se chci zeptat, jak to teď je v německu a itálii s poplatkama za dálnice? sou už všude brány, nebo se pořád kupujou známky? na co si v zahraničí dávat pozor? a co sebou na takovou cestu? nemám moc strach že by mě dědek někde nechal stát, ale přece jenom je to 20 let starý auto tak člověk nikdy neví.. :/

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

policajti hákliví jsou na rychlost.

Jinak si obal nervy, protože mi v Italii připadalo, že se všem zasekl klakson. ;):bacha

Jinak asi pojedeš na Mikulov Vídeń a Klagenfurt,že? V tom případě po dálnici v Italii nemusíš. Ještě asi 1000m před první mýtnou bránou (závorou) je odbočka a tou sjedeš z dálnice. Byla to cesta než postavili dálnici. Je dobře udržovaná a bez děr! :D Sice je na ni 90kmh ale jelo se po ni fajn a ušetříš za mýto.

Jel jsem do Benátek a ušetřil na jedné cestě tuším 13€. :papa

Jinak auto z Italie, s jejich stylem jízdy :roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tu cestu omrknu, díky.. no pro představu - je to oktávka 1.9tdi 81kw rv. 2004, na liťákách s digi klimou origo rádio na cd okna zrcátka v elektrice kožený sedačky abs asr esp, no prostě skoro v plné polní, najeto 100 000 (těžko říct jestli reálných) nicméně za 3000 euro a kořeň se dušuje že je v perfektním stavu.. mě se to zdá šíleně málo, čekám nějakej podraz ale kámoš se na to chce jet mermomocí podívat a cestu mi zaplatí, takže tak.. uvidíme jestli z toho něco bude

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

a co ta moje strojovna? brzdy mám v pohodě, svíčky sou tam pár tisíc km, stejně jako olej, baterka, pneumatiky, všechno v pohodě.. jediný co mě napadá tak ještě vymontuju altík a mrknu na uhlíky, jinak fakt nevím co by se po cestě mohlo pokazdit.. napadá vás ještě něco co zkontrolovat?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Martin.405

a co ta moje strojovna? brzdy mám v pohodě, svíčky sou tam pár tisíc km, stejně jako olej, baterka, pneumatiky, všechno v pohodě.. jediný co mě napadá tak ještě vymontuju altík a mrknu na uhlíky, jinak fakt nevím co by se po cestě mohlo pokazdit.. napadá vás ještě něco co zkontrolovat?

lano a hasičák s sebou raději;)

no a jestli nám budete chtít udělat radost,tak můžete v Itálii pofotit náhodně i nějaké hezké pažoutky:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: p406b

dej si reflexni vesty do kabiny,v A na dalnici ji musis mit na sobe jak vystoupis z auta.

Jojo... navíc pokud po tobě policista bude tu vestu chtít a budeš ji mít v kufru, tak radši řekni, že ji nemás. Když nemáš, je pokuta třikrát menší, než když vystoupíš bez ní, byť proto, abys mu ji ukázal, že je v kufru...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

v rakusku je poplatok za dialnicnu nalepku 7.7o € na 10 dni

a v italii su brany, jel jsem cez leto az do spanielska :P

pazout jel jak mazec :D:super tam a zpaatky = 48ookm :P

bylo srandovni jet ve francii nebo v monacu s SR znackou :D:D

kazdy kukal to co je za znacku :D:roker

jaj a pokial vim tak do rakuska asi treba mat ako povinnu vybavu hasiaci pristroj, nebo ne? :S neviiiim sa mi zda ze hej...

[upravil dne 30.3.2008 buga]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fx

Původně zaslal: p406b

dej si reflexni vesty do kabiny,v A na dalnici ji musis mit na sobe jak vystoupis z auta.

Jojo... navíc pokud po tobě policista bude tu vestu chtít a budeš ji mít v kufru, tak radši řekni, že ji nemás. Když nemáš, je pokuta třikrát menší, než když vystoupíš bez ní, byť proto, abys mu ji ukázal, že je v kufru...

Plati snad jen u sluzebnich aut, ne?

Jinak do Itosky je to (z Prahy teda aspon, nevim odkud jedete) nejlepsi dle myho pres Mnichov - Innsbruck a Brenner, ne? A usetrit 13E a vlacet se po silnici, byt kvalitni, mi prijde jako strasna pi*ovina :).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...