Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Pojistka pro ventilátor


Martensio

Recommended Posts

to já mám jiný problém. Přestala mi fungovat první rychlost ventilátoru (sahara) co spíná v cca 95C. V servise mi vyměnili relé - černá krabička pod maskou u ventilátoru. Paráda ventilátor sepne když má. Problém je, že už nevypne. Po vyndání klíče ze zapalování se ventilátor točí dál - nejde o dofuk. On se točil 6 hodin v kuse, než mi vybil baterku. :bojim

Tak jsem baterku dobil (ne kladivem! :bacha) a auto nechtělo nastartovat. Po chvíli chytlo, tak jsem ho zaparkoval do garáže a vypnu klíček ale motor běží směle dál!!!!!! :grr Stál jsem s klíčema vedle auta a motor stále točil. Chcípnul jsem ho až jak jsem vyndal pojistku. :bojim

Dal jsem do auta zpátky tu starou krabičku a vše funguje jak má. teda až na tu první rychlost sahary...

Čím to je, čím to je ...???:roll

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sarkomi : pokud myslíš to relé co já, tak u 307 je jen jedno. Vedou do něho 2 hrubší dráty a ještě jeden konektor (asi 4 dráty) a z druhé strany je teplotní spirála a jeden takový váleček. Je to sice laický popis, ale kdo to vyděl SNAD to pochopí... :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman
Původně zaslal: jaudax

sarkomi : pokud myslíš to relé co já, tak u 307 je jen jedno. Vedou do něho 2 hrubší dráty a ještě jeden konektor (asi 4 dráty) a z druhé strany je teplotní spirála a jeden takový váleček. Je to sice laický popis, ale kdo to vyděl SNAD to pochopí... :D

je mi to jasný je tam jedno relé a nějaký ten odpor co jsem koukal de service boxu na 307

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

ono ok to pochopil dobře. Já když dal nové relé, tak motor nechtěl zhasnout! ! ! ! 2 a 4 určitě nebude.

Jinak když jsem dal zpátky to staré relé, tak vše funguje jak má. Teda až na tu první rychlost sahary. Jen mi není jasné, co má sahara společného s vypnutím (spalovacího) motoru.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...