Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

moje 605 nestartuje


Dress

Recommended Posts

tak sem zůstal stát u pupmy a odtahovat domů mě musel Favorit (do kopců měl co dělat utáhnout tu 605) z ničeho nic nejde nastartovat, má snahu starter točí a buď se sám blokne a nebo to už natočí a tak sekundu si to udrží minimální otáčky při kterých to zdechne. Vůbec netuším kde by mohl být problém, doufám že oprava v servisu mě nepřivede do bankrotu :o)

Peugeot 605 3,0 V6 rv91

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak před chvilkou sem byl okoknout autíčko a najednou jakoby nic, nastartuje hladce na první pokus, nic neobvyklého ale stejně nemám odvahu stím někam vyjet aby to zas někde po chvilce nezdechlo, achjo já mám štěstí, přemýšlím co stím...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja som mal nieco podobne. nastartoval som , isiel som a hocikedy auto sciplo, neslo to nakopnut a po chvili naskocil a zas to islo. Robilo to v nepravidelnych intervaloch. Problem bol v module zapalovania. Na najblizsom vrakaci som zobral zapalovaci modul z Favoritu, trochu som to prekabloval a facham do teraz. Ale v tvojom pripade by to mohla byt aj nejaka vzduchotechnika. {hadica}

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...