Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 406 kupé, kde sehnat tuning díly...


Jurek

Recommended Posts

Tak svetla nezozenies urcite....a repliky sa nevyrabaju... a plasty na kupecko nestoja za nic... okrem jedneho typu predneho naraznika...... a ani s tymi normalnymi dielami to nie je ruzove.... teda neni problem s nicim okrem prednych svetiel a naraznika...ostatne sa da... ale vacsinou kazdy bura na predok, ze :roll ... mam na mysli polsko a slovensko... inde diely nekupujem zatim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Ferry

tohle auto bych netunil, pac by to byl spis tuzing, tohle auto je krasny tak jak je, ladne hladke krivky ;)

Nesmíte se na to auto dívat jako na svátost. Každý přeci chce být odlišný od davu. Ale souhlasím že je třeba vybírat, ovšem radikálně šmahem odmíntout zásah do vozu je hloupost. :P

[upravil dne 27/3/08 GOD Mr.Brady]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak já jsem se ptal na tuning jen proto, že jsem žádné stránky nenašel, tím jsem ale nemyslel,že ho celé ospojleruji, atd, duplex jsem měl zatím na každém autě, taky se mi líbí věci,které sháním,jako andělské kroužky. Nechci, aby tady jezdily stejná auta. Mám své plány,tak jestli se zrealizují,ukážu vám to. Zatím díky za pomoc...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: GOD Mr.Brady

Původně zaslal: Ferry

tohle auto bych netunil, pac by to byl spis tuzing, tohle auto je krasny tak jak je, ladne hladke krivky ;)

Nesmíte se na to auto dívat jako na svátost. Každý přeci chce být odlišný od davu. Ale souhlasím že je třeba vybírat, ovšem radikálně šmahem odmíntout zásah do vozu je hloupost. :P

[upravil dne 27/3/08 GOD Mr.Brady]

To je sice fakt, ale 406 Coupé v našich končinách už samo o sobě zajistí odlišnost od davu. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...
Guest Lidri!!!

stránek na tuning 406 coupe je celá řada ale nema to cenu, protože jsou z laminátu, což je na prd a akorát to pokazí první dojem z toho krasavce, který krom výkonu, kol a černých folií víc nepotřebuje!:cool:koukni na www.carstylingtuning.com tady je toho asi nejvíc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest Lidri!!!

chtěl jsem říct, že tam nabízejí díly akorád z plast. materiálu a to je na prd ale to je jen můj názor, pak trefíš kamínek a je to hned vše znát!Kdyby byli z laminátu, tak super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...