Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Kulisa radici paky??????


methu.m

Recommended Posts

Čaute všici, hele už jste někdo zvás měnil kulisu řadící páky na 306tce?? dost se mi kejvá tak sem se rozhodl to vyměnit a tak se nejdřív ptám.. je to drbačka?? a kde by se dala ta kulisa sehnad? krm peugeotu...tak si rekly za gumovej krouzek mezi tu kulisu a zbytek kolem 6ti stovek. diky..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jak kejvá??Jestli kdyz mas zarazeno nebo vyrazeno do stran a zepredu dozadu...Mel jsem stejnej problem taky jse tu o tom docela psalo(prohledej moje prizpevky-hledej razeni 306).Je tam planek razeni(najdes tam to tahlo razeni).Ale tam mi poradili vec ktera me nepomohla..Ty tycky co mi tam poradili vymenit vubec problem neresil..Je to synenblok v tahle razeni!!Koukni se na tahlo,at ti nekdo zevnitr hejbe radickou a ty capni za tahlo a uvidis jak je to uvolneny.Problem je ze se samotnej sinenblok koupit neda a na vraku stoji za...V peugeotu maji jen cele tahlo za 1800,-Kc(ptal sem se pred tydnem v CB).Takze jsem v mototechne koupil synenblok na nadrz na 350 Jawu a vyndal jsem z nej srouby a uz je tam(jen se nasadi na cep razeni a je dany v objimce tyhla).Razeni je tvrdsi a vymezily se vule...;):super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Jak kejvá??Jestli kdyz mas zarazeno nebo vyrazeno do stran a zepredu dozadu...Mel jsem stejnej problem taky jse tu o tom docela psalo(prohledej moje prizpevky-hledej razeni 306).Je tam planek razeni(najdes tam to tahlo razeni).Ale tam mi poradili vec ktera me nepomohla..Ty tycky co mi tam poradili vymenit vubec problem neresil..Je to synenblok v tahle razeni!!Koukni se na tahlo,at ti nekdo zevnitr hejbe radickou a ty capni za tahlo a uvidis jak je to uvolneny.Problem je ze se samotnej sinenblok koupit neda a na vraku stoji za...V peugeotu maji jen cele tahlo za 1800,-Kc(ptal sem se pred tydnem v CB).Takze jsem v mototechne koupil synenblok na nadrz na 350 Jawu a vyndal jsem z nej srouby a uz je tam(jen se nasadi na cep razeni a je dany v objimce tyhla).Razeni je tvrdsi a vymezily se vule...;):super

Tak jak rikas kdyz mam zarazeny nebo vyrazeny tak se to kejve dostran cca 5cm na obe strany a dopredu a dozadu zas tak moc ne, a to zpusobuje spatne razeni, blbe se da trefit atd...
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Tak se kouknete po tom sinenbloku..O vikendu vam zkusim najit tan planek..Urco vam to pomuze..Me to rekl kamarad jen tak mimochodem kdyz mi delal geometrii a chodil pod autem...Prej \"tamhle ti chybi nejakej plast\" a uz sem byl doma:mrk

tak co nasel jsi nejakej ten planecek??:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 4 týdny později...

planek jsem nenasel ale je to dost dobre poznat z toho co sem dal Honza...Je to ten prvni obrazek-pod tou jednickou (to je dosedani radicich tycek).Je to ta tlusta roura(kratka cca 50mm) kolma na dlouhou tyc razeni tak tam ma byt nejaka gumova(nebo silonova) vystelka.Ja to nahradil synenblokem a je klid.

[upravil dne 28.4.2008 hnjupis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 11 let později...

Já vím, jen to teď řeším a už jsem nevěděl co je tam špatně, jelikož jsem vyměnil táhla a pořád +- stejné.. 

Pak jsem našel pár témat a nechtělo se mi zakládat nové, tak jsem zkusil tady :D Ale díky, dám to tam a snad se to zlepší.. Předpokládám, že je tam toto pouzdro jen jedno?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...