Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Peugeot 307 sw


campos

Recommended Posts

Zdravim všechny přítomné.Mam Peugeota 307 sw.Začala mi svítit kontrolka autodiagnostiky motoru a na dislayi mi to píše Antipollution fault.Už sem to měl před 2 dny a kontrolka mi sama zmizela.Dnes se tam oběvila zase a zatim tam je pořád.Neví někdo co s tím nebo když s tou poruchou budu zatim jezdit,tak jestli mi nehrozí nějaký nebezpečí zničení motoru nebo nějakých ostatních věcí?Děkuji za radu.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vítej! Máme tady takovou funkci - jmenuje se Hledání a najdeš ji na horní liště. Zkus tam kliknout a na první řádek napsat výraz: Antipollution fault

Uvidíš, že tvůj problém není tak jedinečný, jak ti připadá, a že tedy nejsi první, kdo jej kdy řešil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Kurt

Vítej! Máme tady takovou funkci - jmenuje se Hledání a najdeš ji na horní liště. Zkus tam kliknout a na první řádek napsat výraz: Antipollution fault

Uvidíš, že tvůj problém není tak jedinečný, jak ti připadá, a že tedy nejsi první, kdo jej kdy řešil.

:super:super:super:super:super:super:super:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...