Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Práh na WC - ukazka kvality práce některých firem


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Původně zaslal: Vvitty

ze nove udelanou plovouci podlahu jsme vytrhali, protoze opravdu plavala...

A plovoucí podlaha nemá plavat??? Od čeho je pak \"plovoucí\" ??? :myslim:myslim

Já mám doma parkety, ale kdyby mi plovoučka neplavala, asi bych to reklamoval.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

je fakt , že sehnad dnes UKáčko na kopání kynety pro el. kabel je jako vyhrát 3 tí ve sportce. Všichni jsou už v mexiku

nene, v moskve :))

a je fakt, ze za tech deset let co tu hakuji se i ti ucitele naucili celkem slusne zdit nebo obkladat... mnohdy lip, nez nekteri cesti pizdici...

jo a to jsme zcela opominuli placeni, dohadovani o rozpoctu a tak... to je kapitola sama pro sebe

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: snow

čím budeš pukliny opravovat?

Já?? No to snad nemyslíš vážně, klidně si na to zavolám na správu budov ať se starají, já platím nájem, stačí že jim tady větrám:D

No poprvé přišli dva, Pat a Mat, zaplacali to štukem:myslim, když povidám že to není dobrý tak řikal ten větší že co jim na to dali to mají, vloni přišli tři, trvalo jim to jen jeden den místo dvou a měli Knauf sádru, ta vydržela rok místo pul roku, už to zase praská, mezi tím tu byli z Brna z nějakýho stavebního inženýrství nebo co a nevycházeli z užasu kudy procházeli, třeba futra stříkaný pistolí i s 25cm zdi na klterý při malování nedrží malba, atd

[upravil dne 23/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no vidis, me na kapajici trubku prisel Pat, znaleckym okem okouknul, zhodnotil slovy \"to se v jednom neda udelat, prijdu pozitri rano s Matem\". Pozitri dorazil, ovsem bez Mata, ktery \"nemel cas\". A kdyz jsem se ho ptal proc tedy vubec chodil, prohlasil \"jsem se chtel podivat, jestli to jeste tece\".

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vvitty: To je tak, když si lidi myslí, že za peníze získají všechno. Bohužel bývají často očůráni, i když mají stavební dozor (ten se nechá také přeplatit). A pak je tu ještě internet - přeci: \"ohlídám si to sám, vždyť na internetu píšou, jak se to má dělat\" :bacha

Prostě nezbývá nic jiného než reference a NESPĚCHAT. Já si raději počkám 3/4 roku na ložnici od mého truhláře, než riskovat neznámou firmu z Liberce. A i když se jedná o doporučenou firmu, ještě se musí vybírat konkrétní dělník (zase příklad - elektriku bych si uměl udělat kvalitně sám, ale i tak jsem si ji nechal udělat od kluka, který se tím živí. Ale vím, že jenom od něj, jinak od nikoho z té firmy!).

Další kategorie jsou lidi, kteří výsledek nemohou nijak ovlivnit, jako třeba Radek. Co jim správa budov nadělí, to mají :bacha :bacha :bacha :bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Peta: vis co, to je tezke. trvalo mi dva roky, nez jsem sehnal slusnou stavebni firmu. a kdyz potrebujes udelat rekonstrukci v nejake rozumne dobe... navic mam spoustu referenci na firmy, ktere rozhodne nebrat (od kolegu, znamych, atd...), nekolik na firmu \"nooo, kvalita jakz tak, ani to nesprasili\" a skoro zadne na nekoho slusneho. a ted si vem, ze potrebujes zednika, instalatera, elektrikare, topenare, projektanty.... .... . . . .. ale vzdyt vis sam :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mě včera po obědě ze siesty vytáhl vyplašený soused, že dole teče voda ze stropu , prý praskla stoupačka, ať zavřu vodu. Tak jsem ji zavřel. z 40 lidí mi 39 nadalo a ten poslední se mě přišel zeptat , proč mu doma v chodbě plave koberec mezi ozdobama z toaletního papíru a nějakejma hnědejma kouskama hov*n. No večer , po 8 mi hodinách čištění se nám podařilo prorazit špunt z betonu, který při přestavbě jádra z umakartovýho za zděný vylili ti pizdiči do WC.

Je doufám jasný, že od jisté doby nedávám k přestavbám jader souhlas. Leda že by se každej dobrovolně upsal, že si zajistí, zaplatí a provede to čištění včetně úklidu a desinfekce sklepů.......

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Vvitty

2Peta: vis co, to je tezke. trvalo mi dva roky, nez jsem sehnal slusnou stavebni firmu. a kdyz potrebujes udelat rekonstrukci v nejake rozumne dobe... navic mam spoustu referenci na firmy, ktere rozhodne nebrat (od kolegu, znamych, atd...), nekolik na firmu \"nooo, kvalita jakz tak, ani to nesprasili\" a skoro zadne na nekoho slusneho. a ted si vem, ze potrebujes zednika, instalatera, elektrikare, topenare, projektanty.... .... . . . .. ale vzdyt vis sam :)

Jóóó, vím. Já měl domluveného kvalitního zedníka na hrubou stavbu. V pondělí měl nastoupit a v pátek předtím jsem mu řekl, ať nechodí (žádnou náhradu jsem za něj neměl, jen mi konečně donesl rozpočet - kvalita za neúměrně vysokou cenu).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...