Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Práh na WC - ukazka kvality práce některých firem


Radek Hurvajz

Recommended Posts

Dnes se mi v Bytě ktery je čtyři roky starý uvolnil už asi čtvrtý práh, zatím vždy byli vruty narvaný přímo do betonu, asi ještě nevytvrdlého protože byli rezavý, stačilo tedy jen vyvrtat větší díry a dát hmoždinky, ale ted jsem byl překvapen, zezhora hlava vrutu a zespoda nic, jen stavební pěna kterou to přilepili k podlaze. Normálně nechápu:bojim No a ted nevim jestli to byli takový hovada a dali trubky pod práh, tak to snad ani nebudu testovat a přilepim to znova. :myslim

post-0-14109599612245_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Prahy se v dnesni dobe lepi bezne, otec je stolar tak to taky tak dela aby nebyly videt srouby ale je na to specialni tmel ktery lehce peni a dostava se do poru tak aby to drzelo. A nikdy se zadny neodlepil. Ale montazni pena to opravdu neudrzi....

[upravil dne 23-3-2008 Escaper]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Escaper

Prahy se v dnesni dobe lepi bezne, otec je stolar tak to taky tak dela aby nebyly videt srouby ale je na to specialni tmel ktery lehce peni a dostava se do poru tak aby to drzelo. A nikdy se zadny neodlepil. Ale montazni pena to opravdu neudrzi....

[upravil dne 23-3-2008 Escaper]

No jo, ale proč ty hlavy šroubů, to jako abych měl pocit že to přišrouboval?
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Radek Hurvajz

Dnes se mi v Bytě ktery je čtyři roky starý uvolnil už asi čtvrtý práh, zatím vždy byli vruty narvaný přímo do betonu, asi ještě nevytvrdlého protože byli rezavý, stačilo tedy jen vyvrtat větší díry a dát hmoždinky, ale ted jsem byl překvapen, zezhora hlava vrutu a zespoda nic, jen stavební pěna kterou to přilepili k podlaze. Normálně nechápu:bojim No a ted nevim jestli to byli takový hovada a dali trubky pod práh, tak to snad ani nebudu testovat a přilepim to znova. :myslim

Že Ty mě chceš schválně vyděsit, viď???

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jo takových prasáren se bojím v novém bytě, sice jsem na stavbu chodil skoro každý měsíc takže jsem trochu viděl co a jakým způsobem dělají, ale vzhledem k tomu, že jako většina stavebních firem nestíhají termíny tak bych se něčemu podobnému nedivil v rámci urychleného dokončení. :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2Driver: kazdy mesic? no to neni moc... ja tam byl kazdy den a nekdy i dvakrat, a stejne tam nektere veci zmrvili, jako treba to ze prisroubovali OSB desky nejen k tramum, ale i k trubkam topeni pekne skrz... jednu zasuvku zahazeli a zazdili, takze jsem ji nasel az kdyz jsme nemohli jeden okruh rozchodit... par veci se nechalo predelavat...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Já jsem dělal u podlahářský firmy. Ted končím kvůli penězům.Když jsem šel za šéfem aby přidal tak mi řek at dám výpověd udělám si živnosták že mi bude dávat práci.Protože jsou zaměstnanci drahý,že mu soukromníktu práci udělá levnějš.Ale já jsem jezdil tak 2x do měsíce ponich na opravy.A to byste koukali co někteří dokázali.Oni dělali 1m čtverečný za 60 kč a já byl placenej od hodiny. Ty lidi na mě koukali vžycky jako nablba co jim tam udělal a pak si to musí opravit.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

No tak řešil jsem tu krátký parapety, podfukovali táhlo pod nima, přijela firma parapet utrhla utěsnila okno a když parapet davali nazpět tak povidá, kdo to dělal vždyť je to o dva cm kratší a mezera zapatlaná silikonem, po dohodě udělali nový, ale je to humus. Taky tady jsou zdi (příčky) z nějakých experimentálních sadrových bloků, a jak s tim neuměli dělat tak nahoře u stropu to normalně zahazeli maltou, ted to praská tak že koukáme skrz puklinu do vedlejší místnosti, už to dvakrát opravovali a je to zase, oni totiž nevěděli že se mezi stopem a tou stěnou musí udělat pružné lůžko. To samý plastová okna, špatně izolovaný a do rámů leze zima, pak se kolem rámu rosí, atd atd

[upravil dne 23/3/08 Radek Hurvajz]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...