Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Lišta pod předek


combayn406

Recommended Posts

Jo, tohle, tak to je lízátko ... je to tam především jako dekor, aby to bylo více IMAGEovější ... ;) Když to tam nebude, nic se neděje. Dlaší věc, k čemu to lsouží je, že při parkingu po předu Ti to siglaizuje, jak je vysoký obrubník (že o něj břinkneš tímto lízadlem, které je pružné a ne nárazníkem, kterej je o dost méně pružnější) ... ;)

Aneb, když to tam nebude, nic se neděje ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

je to jako malý spoiler gumový měl jsem to na Laguně ,ale na 406 jsem to neměl ani na sedanu ani breaku.

jmenud¨je se přední deflekt poz č.5

[upravil dne 22/3/08 sarkomi]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Jo, tohle, tak to je lízátko ... je to tam především jako dekor, aby to bylo více IMAGEovější ... ;) Když to tam nebude, nic se neděje. Dlaší věc, k čemu to lsouží je, že při parkingu po předu Ti to siglaizuje, jak je vysoký obrubník (že o něj břinkneš tímto lízadlem, které je pružné a ne nárazníkem, kterej je o dost méně pružnější) ... ;)

Aneb, když to tam nebude, nic se neděje ... ;)

počkej:myslim ale nárazník je k tomu břinknutí o obrubník blíže,ne..?:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: P607Olda

Ty chcapky jsou takové, aby se vyvlíkly, aby se při kontaktu s obrubníkem nepoškodil celý nárazník. Takže, pokud byste to přidělávali jinak, tak jen zlehka!

Ale tomu narazníku se nic nestane. Je to jen taková guma která se ohne.

Já tam mám ze 607 přidělaný samořezkama a na obrubníku su co chvíla a ne jen obrubník stačí nějakej šikmej sjezd a beru to tou gumou a narazník se mi nezničil.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...