Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jak/čím odstranit SILNEJ sajrajt u laku???


Neon

Recommended Posts

Původně zaslal: Pe.Tr

Původně zaslal: Neon

Prozradim, ze puvodne to mela byt 206tka, ale bude to neco jinciho ... nech se prekvapit, ale neuhodnes ... ;) Je to tak na 95% ... behem 14dnu...

ok necham se překvapit:super

Až bude doma, dám TIPovačku a vítěcz bude svezen v onom uhodnutém Kryštofem ... :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJ, to mám v plánu v pondělí, ale stejně, bude-li nějaké rozpouštědlo, nikde není psáno, že je to rozpouštědlo pouze na tu látku a ne i třeba na lak ... Takže ať mi to vypucnou, nebo zajistěj, nerad bych si ničil zbytek laku ... ;) Uvidíme, v pondělí (vlstně v úterý) snad budu vědět víc ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Neon: Něco podobného jsem už řešil, bílý tečky na laku a fakt to nešlo dolu. Technický benzínem těžko, ale třeba tempem to šlo, po chvilce leštění to zmizelo, ale to mi málem upadli ruce!

Takže nakonec jsem to vyřešil ředidlem, hned potom vzal leštěnkou a bylo to OK.

Ale teď je otázka, jestli ty ten lak můžeš vzít leštěnkou, jak tu někdo psal, že musí být lak nějaký ten rok starý aby se ředidlem nepoškodil...

(každopádně můžeš pokračovat ve zkoušení...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když sme si s maminou koupili před 3ma rokama berušku(309ku),tak sem taky řešil takovej problem,celá přední kapota ,střecha a 5tý dvéře,třeba se budeš divit ale je to tak,vzal sem nechtěně pastu na nábytek(tu mám už leta páně u šváry v garáži v 10ce plechovce,když něco dělám vo autě ,tak u něj doma v garáži)vzal si ktomu eště takovou tu normální leštěnku(takový to mlíko)hadříkem sem si nabral trochu tý pasty a polil tou leštěnkou a začal sem zkoušet kousek na 5tejch dveřích,vznikla z toho taková jemná emulze, šlo to docela dobře,vzal sem jinou leštěnku(lepší TURTLE Wax PLUS)vyleštil a koukal sem jak PUK,bylo to dole a lesklo se to jak psí kulky

dscn0148ej6.jpgdscn0149yw5.jpg

:super:potlesk

[upravil dne 23.3.2008 vendi.stejskal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ještě jednou díky moc všem za TIPy. Teď raději nic zkoušet nebudu. V úterý se domluvím s jednatelem firmy, co a jak a z auta to prostě odstraněj. Když ne, maj celkem problém, protože jakožto člen SVJ vim, kolik jim ještě musíme doplatit, tak bych to nějak začal řešit!!! Nejde o to, že mi zaplatěj 2000,- na nějakou myčku, kde to rúčo sundají, ale o princip a jestli jsou ochotni uznat svou chybu. Maj blbý to, že se mi to nestalo jenom, jako náhodně parkujícímu, ale jakožto třetí osobě, která pro ně bohužel v tom baráku bydlí ... Uvidím, jak se k tomu postaví.

Jinak ten lak, jak jsem ho bral houbičkou zase tak hrozný není, ale nic krásnýho taky ne ... jsou tam krásně na dost místech vidět tahy od houbičky ... prosatě už to nikdy neudělám a kor večer, kdy je prd vidět!!!

V týdnu se stavím u Dundeeho a uvidíme, co s tím vymyslíme (jeho kolegové v práci jsou snad od každého řemesla něco;) - už mi soustružili, lepily plasty ...):D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: vendi.stejskal

Když sme si s maminou koupili před 3ma rokama berušku(309ku),tak sem taky řešil takovej problem,celá přední kapota ,střecha a 5tý dvéře,třeba se budeš divit ale je to tak,vzal sem nechtěně pastu na nábytek(tu mám už leta páně u šváry v garáži v 10ce plechovce,když něco dělám vo autě ,tak u něj doma v garáži)vzal si ktomu eště takovou tu normální leštěnku(takový to mlíko)hadříkem sem si nabral trochu tý pasty a polil tou leštěnkou a začal sem zkoušet kousek na 5tejch dveřích,vznikla z toho taková jemná emulze, šlo to docela dobře,vzal sem jinou leštěnku(lepší TURTLE Wax PLUS)vyleštil a koukal sem jak PUK,bylo to dole a lesklo se to jak psí kulky

dscn0148ej6.jpgdscn0149yw5.jpg

:super:potlesk

[upravil dne 23.3.2008 vendi.stejskal]

A vydrží to, nebo je to potom třeba po 3 měsících o5 vidět?? Mně jde o to, aby hlavně nebyly vydět ty rýhy ... blejskat jako psí koule se to nemusí, na to si nepotrpim a stejně je to v Praze zase hned zaprášený ... ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Původně zaslal: vendi.stejskal

Když sme si s maminou koupili před 3ma rokama berušku(309ku),tak sem taky řešil takovej problem,celá přední kapota ,střecha a 5tý dvéře,třeba se budeš divit ale je to tak,vzal sem nechtěně pastu na nábytek(tu mám už leta páně u šváry v garáži v 10ce plechovce,když něco dělám vo autě ,tak u něj doma v garáži)vzal si ktomu eště takovou tu normální leštěnku(takový to mlíko)hadříkem sem si nabral trochu tý pasty a polil tou leštěnkou a začal sem zkoušet kousek na 5tejch dveřích,vznikla z toho taková jemná emulze, šlo to docela dobře,vzal sem jinou leštěnku(lepší TURTLE Wax PLUS)vyleštil a koukal sem jak PUK,bylo to dole a lesklo se to jak psí kulky

dscn0148ej6.jpgdscn0149yw5.jpg

:super:potlesk

[upravil dne 23.3.2008 vendi.stejskal]

A vydrží to, nebo je to potom třeba po 3 měsících o5 vidět?? Mně jde o to, aby hlavně nebyly vydět ty rýhy ... blejskat jako psí koule se to nemusí, na to si nepotrpim a stejně je to v Praze zase hned zaprášený ... ;)

Ale jo,vydrží,ale jako každej lak ,čas od času je to potřeba umejt a naleštit,jezději s tim mladí(jako dcera) no a tak dvakrát do roka ,na jaře a na podzim se topořádně umeje a super leštěnkou znova naleští,tu leštěnku sem si koupil hlavně na naší žabičku,je to TURTLE Wax PLUS PTFE to je profileštěnka

Eště dodám že to neni nic levnýho ,stála mě 1/2l 750kč

[upravil dne 23.3.2008 vendi.stejskal]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

...

V úterý se domluvím s jednatelem firmy, co a jak a z auta to prostě odstraněj. Když ne, maj celkem problém, protože jakožto člen SVJ vim, kolik jim ještě musíme doplatit, tak bych to nějak začal řešit!!!

...

Měli by bejt pojištěný, na tyto události.

Hele mě jednou pocákali toho kombíka, za týden jsme se vyrovnali a byl klid (myslím si, že to radši udělali osobně než před pojišťovnu, ale kdo ví jak to bylo).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Neon

Ještě jednou díky moc všem za TIPy. Teď raději nic zkoušet nebudu. V úterý se domluvím s jednatelem firmy, co a jak a z auta to prostě odstraněj. Když ne, maj celkem problém, protože jakožto člen SVJ vim, kolik jim ještě musíme doplatit, tak bych to nějak začal řešit!!! Nejde o to, že mi zaplatěj 2000,- na nějakou myčku, kde to rúčo sundají, ale o princip a jestli jsou ochotni uznat svou chybu. Maj blbý to, že se mi to nestalo jenom, jako náhodně parkujícímu, ale jakožto třetí osobě, která pro ně bohužel v tom baráku bydlí ... Uvidím, jak se k tomu postaví.

Jinak ten lak, jak jsem ho bral houbičkou zase tak hrozný není, ale nic krásnýho taky ne ... jsou tam krásně na dost místech vidět tahy od houbičky ... prosatě už to nikdy neudělám a kor večer, kdy je prd vidět!!!

V týdnu se stavím u Dundeeho a uvidíme, co s tím vymyslíme (jeho kolegové v práci jsou snad od každého řemesla něco;) - už mi soustružili, lepily plasty ...):D

Tak jsem si vzpoměla..No a jak to nakonec dopadlo? :myslim

[upravil dne 28.3.2008 peugeotkovic]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jednatel, ani zástupce ještě na stavbě nebyli a s UKčkama to nemá výzam moc řešit, počkám ještě a řekl jsem UKčkům, že až dorazí, ať se zamnou staví ...

Poreferuju, až budu vědět více. Hlavně jezdím domu denně v 8 ... :nevim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...