Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

206 1.9D,2000- zatékání vody do kufru


misacek88

Recommended Posts

Ahoj všem. Mohl by mi prosím někdo zkušenější poradit?

Mám 2061.9d rv 2000. A po dešti už léta cítím v autě vlhkost. Až teď jsem cca 5letech přišel na to že je v kufru pod tapecírunkem na podlaze a izolační vatou co je pod ním v kufru je totální rybník. Nemůžu na to přijít kudy tam teče. Jediné co je vidět je že, když auto poleju z venku vodou tak se dělá loužička vody v rohu uvnitř kufru jako pod světly a také je potůček v nárazníku zevnitř kufru- což mi mozek nebere :myslim, tam jak je umístěn orig klíč na kola... Neporadí mi někdo jak se toho pokud možno svépomocí zbavím? Něž začnu všude patlat silikon please? ;)jen doplním že auto bylo před pár lety bouchlé zezadu.

Díky moc michal. mailík je misacek88@seznam.cz

Ještě doplním. teď jsem sudal zadní světla a těsnění pod nima se zdá být ok a plocha pod ním suchá..

[upravil dne 22.3.2008 misacek88]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Dík za reakci... bohužel tam ty plastz jsou . Ještě mi napadá jestli to nemůže být opotřebené těsnění kolem 5 dveří , to největší co je kolem dokola, má takovej břit. Zkusil jsem ho nabarvit křídou a zavřít dveře. Docela se obtisklo na dveře, tak nevím. Možná má jen opotřebený těsnící břit.. ale je mi divné že ta voda je vždy jak rybník a je pod zadníma světlama steklá + v nárazníku zevnitř kufru.. fatk nevím :myslim

Michal

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Doměnka: Po sundání zadního nárazníku by tam měl být udělaný odvětrávací otvor kufru, na něm je plastová krytka tohoto odvětrání. Přetěsnit. Za předpokladu že těsnění dvěří sedí. POkud se nebude dařit, vytřel bych kufr do sucha bez tapecu, vystlal novina, případně je fixoval izolepou a prolej v dešti. Je pak jasný že kde budou noviny mokrý tak hledat. Případně proložit ifelitem nad mokrým místem další spolus s vrstvou novin, jestli vlhkost jde sezhora- voda stéká, nebo jde odspoda.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MartinR

Nechápu, co má plastový podběh v blaníku společný se zatékáním do kufru:myslim:roll

za plastovym podbehom je mriežka pre odvetrávanie kufra,ked prejdeš po vode a nemáš tam ten plastový kryt(mechanik ho tam zabudol dať po buračke moj prípad) voda strieka od kolesa priamo do tej mriežky a potom rovno steká do kufra:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Můj P309 byl taky bouchlý zezadu, od tý doby mi teklo do kufru, na víko jsem nalepil takovou těsnící pásku a je to v pohodě, předtím jsem furt hledal jestli to neteče přez to odvětrávání nebo přez světla, a když jsem v kufru nechal svítit světlo, tak jsem viděl jak to v rozích netěsní

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...