Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Jste pro nulovou toleranci alkoholu za volantem?


macik.83

Jste pro nulovou toleranci alkoholu za volantem?  

  1. 1. Jste pro nulovou toleranci alkoholu za volantem?


  • Prosím přihlaste se nebo zaregistrujte, abyste mohl hlasovat v této anketě .

Recommended Posts

Původně zaslal: Medvěd

Stejně se přemýšlí o tom, že by už nebyla povinnost jezdit na odběry krve, ale pokud nadýcháš, tak už by to bylo bráno jako důkaz - pokud to chceš rozporovat, O.K., ale vyšetření si v případě potvrzení alkoholu v krvi platíš

No to je ještě horší, to je přímo sviňárna - nepožil jsi, měřák ukáže 0,05, a ty ještě na své náklady budeš něco prokazovat. Nejenže necháš auto někde dvě hodiny bez dozoru a zaplatíš si odvoz zpět, ale zacvakáš ještě tu zkoušku. No super.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Medvěd

Stejně se přemýšlí o tom, že by už nebyla povinnost jezdit na odběry krve, ale pokud nadýcháš, tak už by to bylo bráno jako důkaz - pokud to chceš rozporovat, O.K., ale vyšetření si v případě potvrzení alkoholu v krvi platíš

Klidne sem pro, ale pokud tam budu do tech 0,3 tak bych po nich vymahal veskerou skodu, jako uslej zisk apod;)

Nemáš šanci. Přesně tohle jsem si zjišťoval - pokud tě chtěj odvézt a máš v autě věci za milión, tak jak zajistit hlídání, nebo třeba ten blbej odvoz zpět. Houby, nemáš nárok vůbec na nic - jsi prostě podezřelej ze spáchání přestupku, a nedomůžeš se ničeho, ani když se nic neprokáže.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Medvěd

Stejně se přemýšlí o tom, že by už nebyla povinnost jezdit na odběry krve, ale pokud nadýcháš, tak už by to bylo bráno jako důkaz - pokud to chceš rozporovat, O.K., ale vyšetření si v případě potvrzení alkoholu v krvi platíš

Klidne sem pro, ale pokud tam budu do tech 0,3 tak bych po nich vymahal veskerou skodu, jako uslej zisk apod;)

Nemáš šanci. Přesně tohle jsem si zjišťoval - pokud tě chtěj odvézt a máš v autě věci za milión, tak jak zajistit hlídání, nebo třeba ten blbej odvoz zpět. Houby, nemáš nárok vůbec na nic - jsi prostě podezřelej ze spáchání přestupku, a nedomůžeš se ničeho, ani když se nic neprokáže.

to mi chces rict ze nemam pravo na obranu a nahradu skody, tak v tom pripade bych okamzite volal inspekci ministra vnitra a popovidali bychom si co a jak

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: oddie

Původně zaslal: buml

Původně zaslal: Medvěd

Stejně se přemýšlí o tom, že by už nebyla povinnost jezdit na odběry krve, ale pokud nadýcháš, tak už by to bylo bráno jako důkaz - pokud to chceš rozporovat, O.K., ale vyšetření si v případě potvrzení alkoholu v krvi platíš

Klidne sem pro, ale pokud tam budu do tech 0,3 tak bych po nich vymahal veskerou skodu, jako uslej zisk apod;)

Nemáš šanci. Přesně tohle jsem si zjišťoval - pokud tě chtěj odvézt a máš v autě věci za milión, tak jak zajistit hlídání, nebo třeba ten blbej odvoz zpět. Houby, nemáš nárok vůbec na nic - jsi prostě podezřelej ze spáchání přestupku, a nedomůžeš se ničeho, ani když se nic neprokáže.

to mi chces rict ze nemam pravo na obranu a nahradu skody, tak v tom pripade bych okamzite volal inspekci ministra vnitra a popovidali bychom si co a jak

Zkus to a pak dej vědět jak jsi dopad, já si to zjišťoval předem a dobře mi nebylo. Chtěl jsem dát dohromady postup pro tuto situaci, a skončil jsem nakonec u toho, že je třeba se pokud možno rozumně dohodnout s policajty, kteří tohle vědí...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

Jde o to, ze \"foukackou\" vyhodnocujes pouze tekave latky... Takze muzes nadychat opravdu z bromhexinu nebo podobnych sracek. Vzdy je rozhodujici krevni rozbor.

Jo, \"foukackou\"se opravdu vyhodnocuji jen tekave latky, takze urcite vis i to, ze je na trhu jen velmi malo Bromhexinu, ze kterych i treba muzes nadychat ( Bromhexin 8KM, Bromhexin Galmed apod.), takze pokud si treba koupis Bromhexin 12BC - coz je ten s tim modym medvedem, tak je bez alkoholu a mj. i bez cukru.

Ale to jen ciste na okraj a :xvul

Jinak ja osobne jsem pro nulu. Sama bych si za volant taky nesedla ( jakoze jsem to jeste neudelala za tech par set tisic, co mam najeto...)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jsem taky proto, aby nebyl alkohol povolen. Nebudeme se přece opičit! A když už, tak v jiných věcech např. doporučit rychlost na dálnici a na silnici pro motorová vozidla, spravit silnice, dopravní značení atd.. Pokud je ve vozidle cenná věc, kterou nelze vzít sebou apod. a nahlásí se to včas hlídce, tak ta o celé situaci vyrozumí operačního důstojníka a ten rozhoduje. Samozřejmě, že vše se nahrává. Pokud by tak hlídka neučinila, tak je možnost zavolat mobilem na 158 a celou věc oznámit (nahrává se=důkaz). Před odběrem je lékař povinnen se zeptat, dali dá se krev, a jaké se berou prášky apod. a to vše zapíše do ,,chlastáku\". Je pravda, že zpět už hlídka nemusí odvést.

[upravil dne 22/3/08 OK406]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: oddie

Vážení, kdo jste tak nesmiřitelně pro absolutní nulu, vám z celého srdce přeji jednu věc - aby vám někde při kontrole, ideálně mezi vesnicema, měřák ukázal nějaké naprosté minimum, ale ne čistou nulu. Třeba 0,05. Na to vůbec není třeba cokoliv vypít - tuhle hodnotu s klidem v dechu udělá třeba žvýkačka, ale i spousta jiných věcí. V takovém případě jsou totiž policajti povinni vás odvézt na odběr, z kterého výsledek je stejně předem známý - nelze prokázat požití. A tak necháte auto bez dozoru někde mezi polema (třeba s nákladem za milión, to nikoho nezajímá, to je jen a pouze váš problém), jedete na odběr (hodina, dvě v pr*eli), a zpátky si vezmete taxíka, protože policajti vás NESMÍ odvézt zpět (pokud to udělají, tak jen a pouze na vlastní triko). Věřím, že až tímhle projdete, tak vám konečně dojde, jaká je ta absolutní nula v orientační dechové zkoušce nebetyčná hovadina, když jako prokázané na krevní zkoušce se berou až 0,2.

Navíc si ten odběr krve paradoxně zaplatíte , protože pokud to nevyjde víc jak 0,2 promile, aby Vám to přišili se vším všudy a vymáhali to z Vás v rámci trestu za jízdu pod vlivem alkoholu nemá zdravotnické středisko toto jak tabulkově vykázat a je to na Vás. + 500 + 90 Kč technický poplatek , je-li to odpoledne. A jste vyléčení z nulové tolerance :)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: oddie

Vážení, kdo jste tak nesmiřitelně pro absolutní nulu, vám z celého srdce přeji jednu věc - aby vám někde při kontrole, ideálně mezi vesnicema, měřák ukázal nějaké naprosté minimum, ale ne čistou nulu. Třeba 0,05. Na to vůbec není třeba cokoliv vypít - tuhle hodnotu s klidem v dechu udělá třeba žvýkačka, ale i spousta jiných věcí. V takovém případě jsou totiž policajti povinni vás odvézt na odběr, z kterého výsledek je stejně předem známý - nelze prokázat požití. A tak necháte auto bez dozoru někde mezi polema (třeba s nákladem za milión, to nikoho nezajímá, to je jen a pouze váš problém), jedete na odběr (hodina, dvě v pr*eli), a zpátky si vezmete taxíka, protože policajti vás NESMÍ odvézt zpět (pokud to udělají, tak jen a pouze na vlastní triko). Věřím, že až tímhle projdete, tak vám konečně dojde, jaká je ta absolutní nula v orientační dechové zkoušce nebetyčná hovadina, když jako prokázané na krevní zkoušce se berou až 0,2.

Navíc si ten odběr krve paradoxně zaplatíte , protože pokud to nevyjde víc jak 0,2 promile, aby Vám to přišili se vším všudy a vymáhali to z Vás v rámci trestu za jízdu pod vlivem alkoholu nemá zdravotnické středisko toto jak tabulkově vykázat a je to na Vás. + 500 + 90 Kč technický poplatek , je-li to odpoledne. A jste vyléčení z nulové tolerance :)

Já si nemyslím,že i kdyby ti kluci naměřili těch 0, 1- 0, 2 že by tě tahali na odběr,zvláště pak,když je to běžná kontrola,při které včas,plynule a nezmatkovaně zareaguješ na jejich zvednutou plácačku k zastavení vozu, komunikuješ rozumně a působíš střízlivým dojmem,nejevíš známky agrese nebo větší ůnavy,netáhne z tebe..! V případě nehody je to ale jiná,samozřejmě!!!:bacha:bacha:bacha

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

2peugeotovic: tot otazka, protoze v takovem pripade se vystavuji moznosti postihu... ale treba te tam tahat nebudou ani v pripade, ze ti nahodou upadne nejaky papirek s portretem slavne osobnosti...

jinak jsem proti zachovani soucasneho stavu, a jsem pro hranici 0,2-0,3, ktera je fyziologicka a doktori stejne prohlasi ze dotycny nepozil. soucasny stav je jen buzerace a zatezuje to ridice, policajty i ty doktory. Duvody zde jiz byly pomerne dobre rozebrany treba oddiem... navic to vypada, ze dechova zkouska prestane byt orientacni a uz nebude vyzadovan krevni test - jak tam pak budou tohle resit neni znamo. :bacha

a pro ty, co chteji zprisnovat tresty za jizdu pod vlivem - vsimnuli jste si vubec, ze nad 0,8 uz je to nejakou dobu trestny cin?

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: oddie

Vážení, kdo jste tak nesmiřitelně pro absolutní nulu, vám z celého srdce přeji jednu věc - aby vám někde při kontrole, ideálně mezi vesnicema, měřák ukázal nějaké naprosté minimum, ale ne čistou nulu. Třeba 0,05. Na to vůbec není třeba cokoliv vypít - tuhle hodnotu s klidem v dechu udělá třeba žvýkačka, ale i spousta jiných věcí. V takovém případě jsou totiž policajti povinni vás odvézt na odběr, z kterého výsledek je stejně předem známý - nelze prokázat požití. A tak necháte auto bez dozoru někde mezi polema (třeba s nákladem za milión, to nikoho nezajímá, to je jen a pouze váš problém), jedete na odběr (hodina, dvě v pr*eli), a zpátky si vezmete taxíka, protože policajti vás NESMÍ odvézt zpět (pokud to udělají, tak jen a pouze na vlastní triko). Věřím, že až tímhle projdete, tak vám konečně dojde, jaká je ta absolutní nula v orientační dechové zkoušce nebetyčná hovadina, když jako prokázané na krevní zkoušce se berou až 0,2.

Navíc si ten odběr krve paradoxně zaplatíte , protože pokud to nevyjde víc jak 0,2 promile, aby Vám to přišili se vším všudy a vymáhali to z Vás v rámci trestu za jízdu pod vlivem alkoholu nemá zdravotnické středisko toto jak tabulkově vykázat a je to na Vás. + 500 + 90 Kč technický poplatek , je-li to odpoledne. A jste vyléčení z nulové tolerance :)

a to dostanu jako nejakou uctenku za neco o co sem nežádal??

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Když jsem před mnohla lety byl na policejní škole, učili nás 0,3 promile a to z mnoha důvodů. Požití různých nealkoholických nápojů, jako jsou různé šťávy, kompoty apod. U řidiče, který vykazoval toto malé množství alkoholu se muselo počkat 15 minut a provést zkoušku znovu( orientační dechovou ). To už by tam nic být nemělo. Tedy se přikláním znovu na tuto hranici ( samozřejmě se jednalo o dobu v totalitním režimu ).

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Demo

Ty ten bromhexin chlastas ve velkym??? Ja delal 1,5roku v biochemii (sic jako technik), ale clovek se dozvi docela dost veci...

Nechlastam, nevim, jak te to napadlo. Je videt, ze jsi v te biochemii pusobil jen jako technik, jinak bys vedel, ze bromhexin je molekula - a rozhodne ne alkoholu. Zalezi na pridavnych ( pomocnych ) latkach, ktere se tam potom pridavaji pro lepsi mukolyticky ucinek.

:xvuljako vystudovany chemik toto \"postrkovani\" s tebou koncim, pac tahani bromhexinu sem je :xvul

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: peugeotkovic

Původně zaslal: kobra

Původně zaslal: oddie

Vážení, kdo jste tak nesmiřitelně pro absolutní nulu, vám z celého srdce přeji jednu věc - aby vám někde při kontrole, ideálně mezi vesnicema, měřák ukázal nějaké naprosté minimum, ale ne čistou nulu. Třeba 0,05. Na to vůbec není třeba cokoliv vypít - tuhle hodnotu s klidem v dechu udělá třeba žvýkačka, ale i spousta jiných věcí. V takovém případě jsou totiž policajti povinni vás odvézt na odběr, z kterého výsledek je stejně předem známý - nelze prokázat požití. A tak necháte auto bez dozoru někde mezi polema (třeba s nákladem za milión, to nikoho nezajímá, to je jen a pouze váš problém), jedete na odběr (hodina, dvě v pr*eli), a zpátky si vezmete taxíka, protože policajti vás NESMÍ odvézt zpět (pokud to udělají, tak jen a pouze na vlastní triko). Věřím, že až tímhle projdete, tak vám konečně dojde, jaká je ta absolutní nula v orientační dechové zkoušce nebetyčná hovadina, když jako prokázané na krevní zkoušce se berou až 0,2.

Navíc si ten odběr krve paradoxně zaplatíte , protože pokud to nevyjde víc jak 0,2 promile, aby Vám to přišili se vším všudy a vymáhali to z Vás v rámci trestu za jízdu pod vlivem alkoholu nemá zdravotnické středisko toto jak tabulkově vykázat a je to na Vás. + 500 + 90 Kč technický poplatek , je-li to odpoledne. A jste vyléčení z nulové tolerance :)

Já si nemyslím,že i kdyby ti kluci naměřili těch 0, 1- 0, 2 že by tě tahali na odběr,zvláště pak,když je to běžná kontrola,při které včas,plynule a nezmatkovaně zareaguješ na jejich zvednutou plácačku k zastavení vozu, komunikuješ rozumně a působíš střízlivým dojmem,nejevíš známky agrese nebo větší ůnavy,netáhne z tebe..! V případě nehody je to ale jiná,samozřejmě!!!:bacha:bacha:bacha

Ty si mysli co chceš. Oni jsou POVINNI tě v takovém případě na ten odběr odvézt, a pokud to neudělají, sami se v tu chvíli dopouštějí nečeho, co by šlo kvalifikovat i jako zneužití pravomoci veřejného činitele. Takže tento stav je sviňárna i vůči jim - a naprosto a zcela zbytečně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

peugeotkovic: musim se zastat muzske casti fora, protoze co se tyka policejnich kontrol, mame to my zensky mnohem snazsi a nikdo mi to nevymluvi. Vidim, jak jednaji s chlapem a s zenskou ve stejne situaci. Jezdim 11 let a jeste jsem ani jednou nedychala. Muj mladsi bracha si foukani do balonku i do automatu vyzkousel uz mockrat. A to i presto, ze zastavil jak pises vcas, plynule a nezmatkovite a rozhodne z nej netahlo.

Holt v tomhle to mame zensky jednodussi;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...