Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

kolísání otáčekv zimním období


market

Recommended Posts

Prosím o pomoc s Mým Peugeotkem, (406 ,1,8,16V r.v. 1996/11), trošku mně zlobí když je zima a vlhko tak mi chcípá a neudrží otáčky, v létě je super a žádné problémy nemá a na diagnostice taky všechno Ok. Četla jsem, že by to mohl být krokáč, ale jak to zjistit??? Může to tedy dělat ten krokáč, když v létě je v poho, anebo by to dělalo i vlétě???:mad:Prosím poraďte mi už to tak mám dvě zimy a pěkně mně to sere:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 5 týdnů později...

taky jsem to měl!v zimě chcípalo a v letě normál.vzal jsem kontaktol a vyčistil všechny konektory u klapky od plynu.ale hlavně jsem tim postřikal to maly čidlo na vahu vzducu před klapkou.taky jsem sundal pod klapkou ten odporovy snimač,ktery sníma otevření klypky a do něj jsem taky tím sprejem nastříkal.tekl s toho samej bordel.vše jsemnechal vyschnout a dal zpět.od té doby při mrazu nastartuji,jdu si dopít kávu a pořád běží.dříve za 20s chcípl.jo a diagnostika byla taky ok.krokáč na volnoběh zjistíš,když otevřeš kapotu a někdo ti zapne kliček na dvojku tak zahučí čerpadlo a hned na to jakoby zacvaká ten motorek a zahučí.potom je asi v pořádku.a taky se mě stavalo že mě motor při mrazu za jízdy někdy škubl(někdy i zahřátej).Ted je od všeho klid!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...