Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

vaše nazory na lepiace naduchy??


faget1

Recommended Posts

chcem sa len spytat a urobit si neaky štatisticky prehlad čo si myslite o nalepkach a imitaciach naduchou na aute lebo ja osobne to moc neuznavam a hovorím že su to kraviny a pošpatene auto ale pri objednavani dielou mi poslali zadarmo + krabicu naduchou samolepiacich čo je paradox lebo prave to sa mi na aute moc nepači :D ale tak sa zamyšlam že to možno niekde nalepím a teda da sa to zase lahko odlepit už ked to mam doma možem to skusit :myslim tak čo si myslite o tom a po pripade kam by ste to nalepili na 307 hatchback ?? wdaka za pochopenie mojej zvedavosti prikladam aj foto hadam postačí kvalita :papa

post-0-14109599549272_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Kašli na to, budeš všem pro smích. Jsou to výrobky pro lidi bez vkusu, kteří, nemaje na pořádné auto, se chtějí cítit jako že ho mají, tak si to tam lepí, aby vypadali cool. Typickou cílovou skupinou jsou náctiletí šampóni (aby udělali větší dojem na potenciální bitches) a vesničtí mladíci s diagnózou typicky českého maloměšťáctví.

Prostě je to \"hraní na tuning\", které je samo o sobě trapné. Mohly by to ale být dobré nožičky pod houpající se skříňku. :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: MrVain

mne sa to vobec nepaci ja by som to nalepil na auto zo spodu aby to nikto nevidel,ale ešte lepšie je to predať:super

Jelikož to bylo zadarmo, tak spíš vyhodit. Nikdo normální tohle nemůže koupit.

ale vždy sa niekto ne - normalny najde:D

[upravil dne 21/3/08 MrVain]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Kašli na to, budeš všem pro smích. Jsou to výrobky pro lidi bez vkusu, kteří, nemaje na pořádné auto, se chtějí cítit jako že ho mají, tak si to tam lepí, aby vypadali cool. Typickou cílovou skupinou jsou náctiletí šampóni (aby udělali větší dojem na potenciální bitches) a vesničtí mladíci s diagnózou typicky českého maloměšťáctví.

Prostě je to \"hraní na tuning\", které je samo o sobě trapné. Mohly by to ale být dobré nožičky pod houpající se skříňku. :D

tak toto bola presna trefa do čierneho a presne vystihnute čo to predstavuje niečo take na aute :super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zila

kam to dat ? zober do ruky a skušaj niekde ti to zapasuje :potlesk

noo nad tym som tiež rozmyšlal že keby som to tam chcel dat tak poskušat kde to pasne ale niekde kde ma nikto neuvidi nech sa moc nestrapnim :D ale asi by som to rychlo daval dole možno to len niekde v lesiku vyskušam odfotím pre srandu a dam rychlo dole nerad by som sa čo i len priblížil k tej skupinke tuzerou malomeštiackych ako bolo spomenute :aut:aut:aut

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: MrVain

mne sa to vobec nepaci ja by som to nalepil na auto zo spodu aby to nikto nevidel,ale ešte lepšie je to predať:super

Jelikož to bylo zadarmo, tak spíš vyhodit. Nikdo normální tohle nemůže koupit.

Yo vyhodit sa to vždy da za to dokonca ani nič nedam :D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: faget1

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: MrVain

mne sa to vobec nepaci ja by som to nalepil na auto zo spodu aby to nikto nevidel,ale ešte lepšie je to predať:super

Jelikož to bylo zadarmo, tak spíš vyhodit. Nikdo normální tohle nemůže koupit.

Yo vyhodit sa to vždy da za to dokonca ani nič nedam :D:D

Tak to taky někomu daruj:D:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: jarajarda

Původně zaslal: faget1

Původně zaslal: Fakir

Původně zaslal: MrVain

mne sa to vobec nepaci ja by som to nalepil na auto zo spodu aby to nikto nevidel,ale ešte lepšie je to predať:super

Jelikož to bylo zadarmo, tak spíš vyhodit. Nikdo normální tohle nemůže koupit.

Yo vyhodit sa to vždy da za to dokonca ani nič nedam :D:D

Tak to taky někomu daruj:D:D:D

darovane by sa už nemalo darovať :D:D:D

(som to niekde počul)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Zila

Původně zaslal: faget1

:D:D:D to mi prišlo v baliku nie z pumpy :D:D:D

a čo pekne si kupoval a skade

:super:super:super

ked to nechceš nechaj doma na nejakom zraze to možeš dat ako cenu :D:D:D:D

[upravil dne 21/3/08 Zila]

dobrý napad :super:super:super

kupoval som cez net neake veci do auta pozri sem su tam foto :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...