Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

centrál 406


petrolinecek

Recommended Posts

Nemohl by mě někdo poradit? Na mý 406ce mi zlobí centrál. Když použiju DO, tak se mi nezamknou dveře u spolujezdce a tím pádem ani ostatní, znovu se to otevře. Když použiju klíček, tak se vše zavře. Podle pár rad je asi chyba v nějakým drátku od DO, protože prý asi je centrál DO ovládanej jiným drátkem než normální otočením klíčku. Prostříkával jsem svorkovnici na motorku centrálu a i mezi sloupkem a dveřma a nic:(. Prostě to nefachá. Dříve to šlapalo dobře. Jen jsem jednou oddělal dveře a rozpojil svorkovnici a od té doby nic :-( Ostatní elektrika a i repro na svorkovnici fachá... Ptal jsem se v servisu a prý je to dost složitý a bylo by to pěkně mastný zjiš?ovat závadu:( . Dík za jakoukoliv radu.

Zdraví vás Petr

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Uz jsem to tady vysvetloval. Pokud otocis klickem, tak zamknes mechanicky jedny dvere a signal od te mechaniky jde do ridici jednotky a ta zamkne i ostatni. Zamek nema s elektrikou nic spolecneho. Zamknuti zamkem se rovna zamacknuti toho cudliku uvnitr. Pokud musis zamykat dverma u spolujezdce, tak to znamena, ze Ti nefunguje zamykaci motor prave u techto dveri. Resi se to tady ve threadu 306: elektrika - central.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...