Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Začátek proměny Dřeváka


Dundee

Recommended Posts

Neon: Za jeden večer ne, to bych asi nepřežil;)

jarajarda: Nic jsem nezakopal ani nezasadil, spíš bych radši jeden strom vykopal;):D

Driver: Přímo tahle barva se nepoužívá, páč je hodně světlá;)

buml: Já si hraju rád a barel barvy bych taky uvítal místo těch sprejů:D

Vvitty: Zas až taková přestavba to nebude, páč ho používám i ve špatném počasí;) Možná bych se tam mohl někdy ukázat, ale jestli mi na něm uděláte barevný fleky, tak to budete čistit:D:D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Tak dneska jsme se byli s Dřevákem projet do lesa a museli jsme nejdřív zdolat \"tankodrom\", který kdysi možná býval lesní cestou :D:D:D Občas jsem měl pocit, že se buď zapíchne čumákem do svahu díry nebo že se zlomí v půli.

P.S.: Někdy si s sebou do lesa musim vzít foťák, abyste věděli, co všechno tenhle stroj dokáže zvládnout;):super:D

post-0-14109599551133_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: buml

jo a nezapomen udelat 4x4:mrk

Čtyřkolky moc žerou (zeptej se T-čkařů):aut:D

Dneska to bylo fakt dost hustý- všechny díry plný vody a nebylo poznat, jak je která hluboká. Kdyby se jim dalo normálně vyhnout, udělal bych to, ale to bych musel jet po poli, což neni to pravý ořechový;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: jarajarda

Ale dobrej offroad:D

Občas si říkám, jestli by na něj šly nabastlit tlumiče s pružinama z Golfu Country:D:D:D

[upravil dne 21/3/2008 Dundee]

Tak přesně tenhle Country stojí tady kousek v bazaru a myslím že je na něm cenovka 59000,- :potlesk

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Dundee

Původně zaslal: buml

jo a nezapomen udelat 4x4:mrk

Čtyřkolky moc žerou (zeptej se T-čkařů):aut:D

Dneska to bylo fakt dost hustý- všechny díry plný vody a nebylo poznat, jak je která hluboká. Kdyby se jim dalo normálně vyhnout, udělal bych to, ale to bych musel jet po poli, což neni to pravý ořechový;)

jen pockej az nekde zapadnes jak si budes rikat ted by to chtelo uzaverku diferaku a pohon na vsechny:)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...