Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Ondra? modrofialove podsvieteni budíkov?


ludom

Recommended Posts

No, abych pravdu rekl, tak zatim badam, co je nejlepsi, modry ledky sou docela drahy, takze tedka zkousim sehnat modrou luminiscencni (propousti jen urcity svetlo) folii.

Do hodin sem dal modrou obycejnou folii, tu oranzovou sem vyhodil, a sou trochu do zelena (nic moc)....

Uvidime, uz se mi snad podarilo sehnat firmu, ktera by to mohla mit v nabidce.

[Editováno 8/8/02 Ondra]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

tak ted jsem si to vyzkousel: nahodou jsem v garazi nasel pruh modre folie a tak me hned napadlo, ze se pouzije na osvetleni palubovky a hodin.... Kdyz jsem dal jednu vrstvu, tak, jak pise Ondra, to svitilo tak trochu do zelena. Ale kdyz jsem tu folii dal ve dvou vrstvach........uz to bylo cool a ve trech je to fakt nadhera. Takze jdu do toho

BTW: ta modra se mi hodi k barve :) a vubec: MODRA JE DOBRA :D

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Vostik: trochu te asi zklamu, ale tvuj napad ma malej zadrhel (taky uz sem tohle zkousel) .... je hezky, ze das dve tri vrstvy, barva je hezky modra, ale toho svetla uz je malo... pak bys na ty hodiny nevidel.....

no uvidis, zkus to, akorat pozor u tech hodin, kdyz je rozdelate cely, tak vam zbyde i displej, kterej ma na sobe gumovy pasky se spojema.... a sou docela nachylny na lamani a spol a kdyz se znicej, tak sou hodiny na vyhozeni.... ale ja sme je rozdelaval uz asi trikrat a kdyz si date bacha, tak je to v poho.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Jojo MODRÁ je DOBRÁ, ale ta folie není to pravé ořechové, protože ti at chceš nebo ne časem "pustí" barvu.

Našel jsem jednoho típka co dělá modré (a nejen modré) podsvícení celého auta, ale bohužel dělá jen VW Groop. Takže Peugeoti maj prozatím smůlu, ale taky uvažuji o modrém podsvícení ;)

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Modrý LEDky nejsou zas tolik drahý, zaměřil bych se spíš tímhle směrem, než k fólii. If zájem, zkusil bych to povymýšlet - zatím jen pro 205/309, páč mám ty budíky na stole. Ale bude problém s podsvětlením spínačů a čudlíků - přeci neuděláte palubku modrou, a nenecháte čudlíky oranžový?!!

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Nejsou modré tak drahé...hlavně se musejí použít (no dle typu paluby) rozptylky,bodovky by byly dost nahouby...ale hlavně když se domluvíte a společně jich koupíte třeba 100 najednu tak Vám rádi v el. dají slevu :-) Na takových součástkách je dost % marže.... :-(((

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Ja mam na 405 ten starší typ palubovky, Hodiny + tahometer, voda nafata všetko analógové, prístrojovku som mal vonku, ale neotváral som jú, vo vnútri je fólia? Lebo co som mal pár prístrojoviek otvorených tam boli len plexisklové rozptylovacie srandičky. A s tie spínače to je pravda tie by mohli byt tiež modre, ale tam to je asi ako orandžový plast, či tiež neaká fólia?

Neviem ešte ako budú vyzerat tie ručičky na tachači a hodinach, tie sú orandžové.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...