Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

řadící páka


Guest valice000

Recommended Posts

Guest valice000

Nějak jsem ji chtěl vylepšit, ale nomehl jsem žádnou pěknou sehnat nebo spíš nic se mi nelíbilo .Ale hodně se mi líbí řadička s Fabiny RS nakonec jsem ji tam namontoval a vyrazne zkrátil hodně se mi t líbí i když už to není originál a řazení podle schématu nepasuje takže to nesmím půjčit žádné lamě.Ale jinak jsem hodně spokojený co na takovou úpravu říkáte?:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest valice000

řadí se s tím skvěle ale že by líp než z origo to se říct nedá vůbec v mým autě šlo a jde řazení hrozně přesně a lehce ale krásně se to drží v ruce a taky to vypadá alegantněji je to perforovaná kůže origoš je koženka když jsem dal ty řadičky vedle sebe hadejte která vypadala o 100% lip :super a s tou nalepkou nevim no daval jsem ji tam hlavne kvuli vzhledu a ta nalepka by urcite hezky nevypadala:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no nevypada to zas tak zle, mozna bych zustal o trosku delsi a tolik ji nezkracoval, no a k tomu zobrazeni, neslo by to jen prestrikat barvou, treba stribrnou a navrch dat nekolik vrstev bezbarveho laku aby se to neloupalo ?

jinak treba zkratit drahu mezi treba lichyma a sudyma rychlostnima stupnema, to by sis musel pohrat s tahlama, konkretne prodlouzit takovy Lko, ktere je v mistech vedle vyfukovych svodu, kdyz bys ho prodlouzil dejme tomu o 1,5cm tak by se mely zkratit drahy razeni

konkretne pro predstavu to pod cislem 2 na obrazku, tak se musi o kousek prodlouzit ta cast, na kterou se nacvakne tycka k prevodovce, ktera ma cislo 4

[upravil dne 20/3/08 Ferry]

post-0-14109599539661_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest valice000

Jakekoliv skrabani neprichazi v uvahu to by jste museli tu paku videt v realu hrozne by se tim zkazila ani presne nevim co znamena to logo na ni ale vypada sama o sobe uz tak sportovneji autem jezdim sam popripade par kamaradu ale to sedim vzdycky v aute takze je na razeni muzu upozornit to zkraceni radici drahy by mohlo byt zajimavy ale byla by to hrozna drbacka .A zkratit jsem ji takto musel protoze se jinak pri razeni prvniho a pateho stupne kuze neprijemne napinal a az skoro neslo zaradit protoze original ramecek na fabii byl o dost uzssi .

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

no ono zalezi asi na jakou prevodovku, pokud je tam prevodovka ovladana lanovody, tak to problem bude, ale pokud je tam ovladani tahly tak skutecne staci jen prodlouzit tu soucastku pod cislem 2 na obrazku vys, jak jsem psal, to se da udelat bud tou redukci a nebo proste vytahnout z auta, rozriznout, pridat kus pasoviny a vse zase dohromady svarit a fungovat to bude, musi se to ale prodlouzit jen o cca tech 1.5-2cm Na klubu to nekdo mel na 405tce udelany, vim ze jsem o tom s nim diskutoval, ale bohuzel Nick si uz nepamatuju

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 1 rok později...

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...