Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

benzin v nadrzi


QiBoN

Recommended Posts

Řekl bych,že tam můsí být asi nějaká rezerva. Já mám 80l. Ukazovalo nám to jěště zbytek 20l , tak jsme zajeli k pumpě.

Vycvaklo mi to cca v 60 a jěště pres 12 jsem tam nacpal:myslim

To chces rict, ze potom co ti hadice vypla, ze uz mas plnou tak jsi chvili pockal a nacpal do nadrze dalsich 12L? :o To me kdyz vypne tak vim ze je nadrz plna, no nebo si to teda myslim, jeste nikdy jsem nezkousel tam po vypnuti zkouset neco rvat.:bojim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: adraj

ze začátku,když jsme ho koupili,tak jsem brával jen když to vycvaklo a ručička byla těsně u konce.

ptal jsem se kamarádů a ti řikali,že to můžou vycvaknout ty výpary dříve. Tak nevim:myslim

Tak to je mozne, to budu muset vyzkouset..... Tomu palivomeru nejak moc neverim, mam pocit ze kdyz vypnu motor, pak to zase nahodim tak mam raficku o znatelnej kousek niz.:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: corsair.cz

Původně zaslal: adraj

ze začátku,když jsme ho koupili,tak jsem brával jen když to vycvaklo a ručička byla těsně u konce.

ptal jsem se kamarádů a ti řikali,že to můžou vycvaknout ty výpary dříve. Tak nevim:myslim

Tak to je mozne, to budu muset vyzkouset..... Tomu palivomeru nejak moc neverim, mam pocit ze kdyz vypnu motor, pak to zase nahodim tak mam raficku o znatelnej kousek niz.:myslim

přesně to sámé.Ale řekl bych,že to bude více případů.
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Guest servisman

peugeotkovic ono se toho napíše max beru plnou do mrtě pokud jedu někam dál,že hned jedu a nemá čas pokud by bylo teplo se vylévati hrdlem ven,což se mi jednou stalo před 20 lety u 120

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...