Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

modre podsvicene budiky


a-l-d-a

Recommended Posts

Ahoj modře budíky u peugot podsvítíš jednoduše ... stačí jenom sejmout kryt nad budíkama.. a pak odšroubovat jeden šroubek ( křížák ) a vyjmeš ven celé budíky celou tu krabičku s budíkama.. a ze zadu jsou jenom nasunuty žárovky na podsvícení .. když je všechny vyměníš za modré.. tak máš modré podsvícení.. není problém nevím jak jiné peughoti ale 206 to takhle má a od ostatních modelů by se tento návod neměl nějak výrazně lišit...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
Původně zaslal: chuck11

U 306 to není tak jednoduché,tam nestačí jen změnit žárovičky.I když se dají modré tak to bude svítit jako předtím:( Musí se vyměnit celá folie budíků:(

Podobný problém u 406. Mám tu 5- ti budíky z 2.2 HDi, folii mám už oškrábanou a podsvícení se koná 7 žárovičkami. Už tam mám nasekaný diody, JENŽE světlo LEDky je bodový a podsvícená je nerovnoměrný a nějak stále nevim co s tím :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: MatrixChose

Podobný problém u 406. Mám tu 5- ti budíky z 2.2 HDi, folii mám už oškrábanou a podsvícení se koná 7 žárovičkami. Už tam mám nasekaný diody, JENŽE světlo LEDky je bodový a podsvícená je nerovnoměrný a nějak stále nevim co s tím :(

Zkus u těch LEDek ubrousit vršek do roviny a do toho pak vyvrtej jakoby kužel - světlo se bude lépe rozptylovat. Případně ještě obruš celou tu LEDku jemným smirkem, aby nebyla čirá, ale matná, pak se světlo šíří i do stran. Já to tak mám a je to celkem v pohodě... :papa

[upravil dne 11.4.2008 VIP3R]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...