Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

signalizace poruchy - P 406 2.0 HDI


Bobo 63

Recommended Posts

Prosím o informaci. Zatím se mi díky bohu po 4 letém provozu P 406 ky nikdy nerozsvítila žádná kontrolka poruchy. Chci se proto optat zkušenějších 406 kařů, zda palubní počítač na palubce signalizuje jakoukoliv poruchu motoru, vstřiků, palivového systému a turba nebo se může objevit závada bez signalizace poruchy těchto systémů.

Díky. Robert.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Bobo 63

Prosím o informaci. Zatím se mi díky bohu po 4 letém provozu P 406 ky nikdy nerozsvítila žádná kontrolka poruchy. Chci se proto optat zkušenějších 406 kařů, zda palubní počítač na palubce signalizuje jakoukoliv poruchu motoru, vstřiků, palivového systému a turba nebo se může objevit závada bez signalizace poruchy těchto systémů.

Díky. Robert.

mam v podstate podobnej problem, vcera jsem urazil cidlo intercooleru, ale palubni pocitac mlci, ... domnivam se, ze je to zpusobeno tim, ze vlastni cidlo jsem sice urazil, ale elektricka cast zustala dal zapojena a u cidla je pocitacem hlidanej odpor, takze cidlo sice nefunguje, ale jelikoz je pripojeno a vraci spravnej odpor, pocitac se tvari ze se nic nedeje ... ale je to jen ma domneka, na odpoved nekoho erudovaneho tez marne cekam :(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Všechno určitě nesignalizuje. Nahlásí hlavně věci hlídané elektronikou, které začnou vykazovat divné hodnoty (podle typu čidla). Pokud vím, tak nesignalizuje třeba špatné žhavení, mechanicky špatné vstřiky, nefunkční palivové čerpadlo, určité problémy kolem turba...

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 měsíce později...

Zdravim mam menši problem ale dost vazni počas jazdi mi zhasol motor po kontroke dijagnostiky mi povedali ze neviedia čo presne sa pokazilo tu istu zavado som mal uz pretim a vtedi mi vimenili čidlo na čerpadle vičistili mi nadrz vičistili mi komplet palivove trupky a aj vstriki mi čistili ultrazvukom odtedi auto islo ako hodinky najazdil som snim 11 500 km a teras sa to stalo zas a neviem čo to je mechanici mi povedali ze keby som menil vetko od čerpadla az po vstrekovanie do motora tak by ma to stalo minimalne 70000kč a neviem ani ja čo to moze robyt ?:(

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...