Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

diagnostika P206 v Ostravě


Mart.in73

Recommended Posts

Díky za odpověď, jsme schopni se nějak domluvit? Načteš mi to? Kolik za to budeš chtít? Bývalý majitel tvrdil že mu to udělalo někdy na podzim, že manželka měla zaplý ventilátor a rádio, pak sama zhasla tak nevím, dneska jsem měl taky zaplý ventilátor naplno,ale bez rádia,ale zase s vyhříváním zadního skla.

kontakt na mě admin@helax.cz nebo icq 315988276

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Mart.in73

Díky za odpověď, jsme schopni se nějak domluvit? Načteš mi to? Kolik za to budeš chtít? Bývalý majitel tvrdil že mu to udělalo někdy na podzim, že manželka měla zaplý ventilátor a rádio, pak sama zhasla tak nevím, dneska jsem měl taky zaplý ventilátor naplno,ale bez rádia,ale zase s vyhříváním zadního skla.

kontakt na mě admin@helax.cz nebo icq 315988276

zkontroluj si jestli máš nabitou baterku

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
Diagnostiku jsem schopen udělat, ale estli přestal svítit check engine tak se patrně jednalo o sporadickou chybu (pokud se nebude opakovat, bude nějakou dobu uložena v jednotce a pak se smaže).

Zatím jen opravdu předběžně, byl by jsi schopen tu 206-ku napíchnout? Resp. co vše s tím umíš udělat? Bliká mi airbag. Předem díky moc

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

JJEENNDDAA: Dave_GTI dostal SZ. Až bude potřebovat diag, tak může napsat.

S diagnostikou ELM327 uděláš jen základní výčet chyb (psal o airbagu), proto jsem mu doporučil servis specializovaný na peugeoty Autochodura. Platil jsem u něj za diagnostiku 300kč což se mi zdá přiměřená cena, vzhledem k tomu, že prolezou celé auto a řeknou, která chyba co znamená.

Pokud kdokoliv napíše, že chce jen smáznout chybu ať nejezdí pořád do servisu, tak není problém.

Neživím se tím, pokud se moderátorum bude zdát tento příspěvek jako komerce nechť ho klidně upraví.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...