Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

sklopení sedadla a pojezd u P206 3dv


Mart.in73

Recommended Posts

Zdravím, nesetkali jste se někdo s tímto:

Mám 206 r.v.2000 3 dvéřovou a při sklopení přední sedačky by měla jít i posunout směrem dopředu. Na obou sedadlech sice sklopit jde,ale nejde s ní hnout (včera ještě u spolujezdce šla i posunout,dneska už nejde ani jedna). Samotný posun bez sklopení provést jde. Nevíte kde by mohl být problém, na co se zaměřit, jaký díl případně vyměnit a zvládnu to sám?

díky za rady.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Co se sedaček týče, tak tady je každá rada drahá. Ten mechanizmus je dost divokej, v podstatě bys musel sedadlo asi odčalounit a rozebrat, ale byl by to opruz. Sedačky jsme tu už taky probírali - TADY

Myslím že tu někde byly i fotky rozebranejch sedáků, ale to se mi teď najít nedaří. Osobně už delší dobu žádný problémy nemám. Tak jen pro představu - rozkres dílů sedačky (pokud máš zájem, zaregistruj se bezplatně na public.servicebox.peugeot.com, najdeš tam spoustu zajímavejch informací)

post-0-1410959953912_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 roky později...
Takto som sa už dlho schuti nezasmial... :D

Ono je totiž problém v tom, že sedačka po sklopení páčkou nejde automaticky sama posunúť ale musíš ju posunúť manuálne odistením vpredu... holt to soudruzi z Francie nedomysleli... :roll

Nadávam na to stále... :bacha

Nevim čemu se směješ, ještě minulý týden mi to u spolujezdce fungovalo. U řidiče jsem to nepotřeboval tak mě nenapadlo se podívat na funkční mechanismus a teď už nemám kde :-(

Na obrázku je bovden od opěradla k pojezdu - číslo 28. Na sedadle je na vnější straně.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

sedačka jde posunovat při sklopení opěradla, lankem se odjistí západka a jde posunout, po vrácení opěradla se sedačka dá posunout dozadu do polohy kde byla před odklopením sedadla. Takhle to má fungovat. mě se stávalo že mi vypadával čípek na kterém bylo zajištění toho posunu. najdeš to když demontuješ boční plast ze strany od dveří.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 7 let později...

mám s tím stále stejné potíže,sedačka sklopená dozadu položil jsem na ni lyže dojel jsem domů a opěrka nejde nastavit na požad. polohu,v vnějším pojezdu je malý kovov. pojezd,který se láme,,už mám těch *neumím psát slušně*ítek fakt dost,, dá se snad někde tato blbůstka koupit sehnat,děkuji fóru za radu,ten malý kov.pojezd říkejme tomu autíčko jsem prohlídl a je celý tak jsem to celý ještě zkoumal a nenašel jsem nic poškozené ani přetržené ,kdysi byla závada v mechanice páčky,, utržený svár,, asi to bude obdobné,je to neuvěřitelný,že je to tak choulostivý.

Upraveno uživatelem raduzar
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

opravdu bych uvítal znalce tohoto problému,či telefon na mechanika,děkuji a přeji všem pěkný Nový rok ,ještě něco páčka,kterou se odjistí blokovaná aretace nejde zatlačit dozadu,byla uvolněná,tak jsem je pouze dotáhl ,ví snad někdo co s tím děkuji za dobrou radu.

Upraveno uživatelem raduzar
doplnění
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 3 týdny později...
V 20. 3. 2008 at 12:12, MirasCC napsal:

Co se sedaček týče, tak tady je každá rada drahá. Ten mechanizmus je dost divokej, v podstatě bys musel sedadlo asi odčalounit a rozebrat, ale byl by to opruz. Sedačky jsme tu už taky probírali - TADY

Myslím že tu někde byly i fotky rozebranejch sedáků, ale to se mi teď najít nedaří. Osobně už delší dobu žádný problémy nemám. Tak jen pro představu - rozkres dílů sedačky (pokud máš zájem, zaregistruj se bezplatně na public.servicebox.peugeot.com, najdeš tam spoustu zajímavejch informací)

post-0-1410959953912_thumb.jpg

 

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...