Přejít na obsah
  • Aktuální cíle darů

Torzne tyce


306xn

Recommended Posts

Původně zaslal: ozzy1956

To Hnjupis

Dám Ti radu,jak zvednout zadek vozu bez točení torzek.Zvedni zadek uprostřed za rouru,ať jsou kola asi 5cm nad zemí.Povol zadní silentbloky a podlož je--OBA--asi 1.5 cm silným ocelovým (hliníkovým--co máš) kusem mezi držák nápravy a kastli.Rozměry podložky jsou stejné jako rozměry silentbloku.Těch 1.5cm podložky udělá asi 3cm na výšku kastle od země.Jo,uprostřed podložky musí být díra velikosti šroubu silentbloku--je to 10 nebo 12 mm--už nevím.Nezvedne se to tolik,jako když potočíš torzku o zub,ale snad to bude stačit.Na levé straně--kde je tlumič výfucku--to jde hůř,ale jde.:roker

Diky vlezu pod auto a kouknu na to..

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Původně zaslal: Capy

dají se sehnat už tu o nich bylo i vlákno.

jinak tedy TADY

jasne tohle vypada dobre..Ani ta cena neni nijak kruta..Diky:super

mám, tyhle pružiny, montoval jsem je asi před 14 dny. zadek se trochu zvedl, ale hlavně při jízdě v pěti lidech s károu nikde nic neškrumplá a při jízdě s prázdným autem není ani poznat že tam je něco navíc. Co se týče ceny, tak pro 306ku combi je 4297 s DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

mám, tyhle pružiny, montoval jsem je asi před 14 dny. zadek se trochu zvedl, ale hlavně při jízdě v pěti lidech s károu nikde nic neškrumplá a při jízdě s prázdným autem není ani poznat že tam je něco navíc. Co se týče ceny, tak pro 306ku combi je 4297 s DPH.

Takze jen pozitiva??:myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

mám, tyhle pružiny, montoval jsem je asi před 14 dny. zadek se trochu zvedl, ale hlavně při jízdě v pěti lidech s károu nikde nic neškrumplá a při jízdě s prázdným autem není ani poznat že tam je něco navíc. Co se týče ceny, tak pro 306ku combi je 4297 s DPH.

Takze jen pozitiva??:myslim

ještě jsem neměl možnost vyzkoušet auto ve vyšších rychlostech, jezdím do 90 km tak nevím jak se to bude chovat přes 100. zatím bez problémů. Horší byla montáž, návod sice je i s fotkami kam co dát ale popis není v češtině. Pár věcí jsem nepřesně přeložil a trochu mi to zkomplikovalo život. Např. to, že se musí odmontovat tlumič, aby kolo kleslo a pružina se tam dala umístit. Ale nakonec jsem to tam dostal:super

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: virnik

ak maš fotky tak ich sem daj chcel by som vidiet ako to na 306 riešene na tych tlmičoch

pružiny se nemontujou na tlumiče, ty se musí jen odmontovat aby náprava klesla a pak zpátky (v mým případě heverem) natlačit. Na závěr se ještě musí nastavit regulátor brzdného tlaku, měl by být někde u zadní nápravy, ale já ho tam nemám, ani na service boxu není v ND. Patrně bude elektronický a ne mechanický???(jen můj dojem). Auto však brzdí dobře jak prázdné tak plné.

Tady jsou ty fotky

[upravil dne 4.4.2008 tombr]

post-0-14109599779396_thumb.jpg

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

nikde nic neškrtá, není ani nic slyšet. Zadek se zvedl asi o 2 -3 cm, ale přesně to nezaručím. Původní stav jsem nezměřil, ale parkoval jsem vedle asi dvou kombiku 306, a tipoval bych tak ty 3cm(pokud teda neměly něco v kufru:myslim) Když jsem to po montáži spustil na kola, vypadalo to docela hruzostrašně, zadek byl hodně vysoko, pak jsem ale povolil ručku, a kleslo to. Mám ještě fotky před a po, ale ty budu muset někde vyštrachat.

Na konci plánu doporučujou ještě seřídit světla, aby nesvítili moc dolů, není to nijak hrozný, ale asi to nechám udělat.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: virnik

neviete kde by sa ešte daly zohnat tieto pružiny z elsy goup mi prišiel mail že ich už nepredavajú:bojim:o:bojim

já je kupoval tady: www.tzservis.com Dodací lhůta byla 1 měsíc, protože se objednávají z Holandska.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: tombr

Původně zaslal: virnik

neviete kde by sa ešte daly zohnat tieto pružiny z elsy goup mi prišiel mail že ich už nepredavajú:bojim:o:bojim

já je kupoval tady: www.tzservis.com Dodací lhůta byla 1 měsíc, protože se objednávají z Holandska.

A cena? ;)
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: Majar

Původně zaslal: tombr

Původně zaslal: virnik

neviete kde by sa ešte daly zohnat tieto pružiny z elsy goup mi prišiel mail že ich už nepredavajú:bojim:o:bojim

já je kupoval tady: www.tzservis.com Dodací lhůta byla 1 měsíc, protože se objednávají z Holandska.

A cena? ;)

už jsem to tu někde výš psal, je to 4297 Kč s DPH.

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

  • O 2 roky později...
  • O 4 roky později...

zdravím mám moju 306 combi a mám problém zo zadnou nápravoua neviem si dať rady poradťe prosím robý to nasledovné počujem tm vrzganie aj ked jaszdím ked prejdem po jame alebo ked auto stojí a kívam z aututom tak zo zadu sa ozíva vrzganie neviem čo to je či tlmič či čo. dalej na strane šoféra mi šucha o podblatník ked je zaťažené  plné auto ako by som to mohol zdvihnuť poradte a kolesá mi nejdu do A možno mierne ale nič vážne ked sa dívam zo zadu na auto. neviem či mám vymeniť tlmiče alebo silenbloky alebo celú nápravu alebo neviem čo zaujalo ma to z tými prídavnymi pružinami nevim zda to funguje poradte prosí mám tam obuté 185/68 R15

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...