Přejít na obsah
  • Current Donation Goals

Torzne tyce


306xn

Recommended Posts

Původně zaslal: Creams

Sám bych se do toho nepouštěl a video bylo na 205ce které ti moc nepomůže

205 a 306 se liší prakticky pouze v délce roury.... A torzek samozřejmě....

[upravil dne 20/3/2008 Hafity]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 306xn

Viem ze to tu dakde bolo,ale neviete dakto link na to video ako pootocit torzne tyce?:nevim

dělal jsem to na obou 306 co jsem měl a na obou bez problému. celá anabáze trvala cca 2 hodiny. Jednou auto jsem zvedal, druhý pouštěl dolu. Hlavně pořádně počítat, aby jsi pootočil oběma o stejný počet zubů. tuším že jeden zub udělal rozdíl +/- 4cm na světlé výšce :P

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: 306xn

Minimaxa este otazocka. Cim si vytiahol tie torzky?

Nevím zda to bylo normální ale z tisíci hranu šli ven normálně vyndat bez použití násilí :myslim

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Mam mozna blbej dotazek ale preci mi to neda...neda se sehnat torzka s tvrdsimi vlastnostmi...vyska mi vyhovuje ale kdyz sedi v aute pet lidi tak v zatackach a na nerovnostech skrtam o podbehy..A to nemam vubec velky kola.195/50 R15.Rozsirovat se mi to nechce ale kdyz to bude jedine reseni tak do toho pujdu...Sorry za:xvul

[upravil dne 24.3.2008 hnjupis]

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Původně zaslal: hnjupis

Mam mozna blbej dotazek ale preci mi to neda...neda se sehnat torzka s tvrdsimi vlastnostmi...vyska mi vyhovuje ale kdyz sedi v aute pet lidi tak v zatackach a na nerovnostech skrtam o podbehy..A to nemam vubec velky kola.195/50 R15.Rozsirovat se mi to nechce ale kdyz to bude jedine reseni tak do toho pujdu...Sorry za:xvul

[upravil dne 24.3.2008 hnjupis]

Break má tvrdší :papa
Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

To Hnjupis

Dám Ti radu,jak zvednout zadek vozu bez točení torzek.Zvedni zadek uprostřed za rouru,ať jsou kola asi 5cm nad zemí.Povol zadní silentbloky a podlož je--OBA--asi 1.5 cm silným ocelovým (hliníkovým--co máš) kusem mezi držák nápravy a kastli.Rozměry podložky jsou stejné jako rozměry silentbloku.Těch 1.5cm podložky udělá asi 3cm na výšku kastle od země.Jo,uprostřed podložky musí být díra velikosti šroubu silentbloku--je to 10 nebo 12 mm--už nevím.Nezvedne se to tolik,jako když potočíš torzku o zub,ale snad to bude stačit.Na levé straně--kde je tlumič výfucku--to jde hůř,ale jde.:roker

Odkaz ke komentáři
Sdílet na ostatní stránky

Zúčastnit se diskuse

Můžete odpovědět a až poté se registrovat If you have an account, sign in now to post with your account.

Návštěvník
Odpovědět na toto téma...

×   Byl vložen obsah s formátováním.   Restore formatting

  Only 75 emoji are allowed.

×   Your link has been automatically embedded.   Display as a link instead

×   Your previous content has been restored.   Clear editor

×   You cannot paste images directly. Upload or insert images from URL.

  • Kdo si právě prohlíží tuto stránku   0 registrovaných uživatelů

    • Žádný registrovaný uživatel si neprohlíží tuto stránku
×
×
  • Vytvořit...